Forum dyskusyjne


Bilet Rodzinny do Wioski Indiańskiej TATANKA

kategoria podróżowanie z dziećmi

kraj Polska

maffin dołączył
18.04.2011

maffin 15:06 | 18.04.2011

Hej,
słuchajcie - mam pytanie. Byłyście może ze swoimi pociechami w wiosce indiańskiej pod Łodzią? Ile czasu można tam spędzić? Łączyć to z jakimiś innymi atrakcjami (w okolicy chyba jest zoo safari) czy dawka emocji dla maluchów będzie wystarczająca u Indian? :) Myślę już powoli o Majówce - a że znalazłam do nich darmowe wejściówki (www.dambomam.pl/item/566), chciałam się podpytać o opinię.
W zeszłym roku byliśmy z maluchami w łódzkim lunaparku, ale... Szkoda gadać... Szukamy czegoś nowego :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl