Forum dyskusyjne


20-letnim Golfem dookoła Europy

kategoria podróże po świecie

bober88 dołączył
18.04.2011

bober88 21:09 | 18.04.2011

Tytuł jest nieco na wyrost, ponieważ podróżować będziemy tylko po Europie Zachodniej. Dokładnie to jakoś tak:

starygolf.eu/wp-content/uploads/2011/04/mapa_mala.png 

Wiem, że dużo tutaj podróżników, którzy robią rzeczy większe, ciekawsze, ale każdy ma swoją podróż życia i ja właśnie nią się chciałem pochwalić. Może to dopiero początek wielkich podróży?

Posiadając stary samochód, dorobiłem do niego jakąś ideę i tak powstał projekt "Stary Golf i może" - 20-letnim VW udamy się w miesięczną podróż po nieznanym nam terenie. Będziemy spali na dziko, jedli na dziko i jechali też na dziko :) Chcemy zobaczyć i przeżyć jak najwięcej. Przy okazji dajemy też innym coś od siebie - mogą polecać nam swoje miejsca i zobaczyć je razem z nami, mogą otrzymać pocztówkę z wybranego przez siebie miejsca, mogą kupić naszą koszulkę :) To takie moje "internetowe zboczenie".

Wiele już się dowiedziałem przeglądając to forum i pewnie jeszcze sporo poczytam, bo warto czerpać z doświadczeń innych. O czymś powinienem wiedzieć zanim ruszę w świat?

Wszystkie informacje na temat wyjazdu znajdziecie na stronie www.StaryGolf.eu Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl