Forum dyskusyjne

Lijang Shangrila Yangshuo

kategoria podróże po świecie

kondrah dołączył
31.01.2011

kondrah 23:30 | 21.04.2011

Hej, za kilka dni ruszam do Chin, będę m.in. w miasteczkach wymienionych w temacie, może macie jakieś miejsca w ich okolicy, które trzeba zobaczyć?:) będę wdzięczny za info, bo nie chciałbym pominąć czegoś ciekawego skoro lecę taki kawał drogi;)

jamesu dołączył
07.12.2008

jamesu 08:05 | 22.04.2011

jedź wyżej do Litang. cały dzień drogi z Shangrila w górę ale warto zarówno ze względu na drogę jak i na klimat Litang. prawdziwy Tybet

spokooko dołączył
23.04.2011

spokooko 22:46 | 23.04.2011

Hej!

Wszystkie te trzy miejsca są cudowne, i warto je zobaczyć.

Yangshuo - spływ rzeką obowiązkowy, fajnie jest później w niej popływać. Rowery mają do dupy, ale można na nich nieźle spędzić dzień. Warto wyjśc na tą skałę "z dziura w środku" - 45 min wspinaczki, a po drodze babcie sprzedające ZIMNĄ coca-colę.
W nocy warto wyjsc na mała kaplczkę, która jest na jednej ze skał. piękny widok na miasto.

Lijang - urokliwie, piękne. Ale atrakcją jest głównie stare miasto - najlepiej wstać o 6tej rano i porobic CUDOWNE zdjęcia, zanim jeszcze zwalą się turyści. Warto odwiedzić na rowerze Dali.

Shangrila - super sprawa, ale Litang rzeczywiście jest lepszy (mi dojechanie zajęło 2 dni z Shangrili). KONIECZNIE należy zatrzymać się w hostelu... kurna, zapomniałem nazwy... jest w LonleyPlanet.... na skraju starego miasta, z dziedzińcem, urokliwą tawerną, w której wieczorami spotkać można najprzeróżniejszych wędrowców.
dobre miejsce jako kolejny etap "do czegoś" a nie "cel sam w sobie" - choć ja byłem tam krótko, może Ty wiesz, czego tam szukać więcej.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl