Forum dyskusyjne

szukam chętnych na wyprawę do Indii styczeń luty 2012

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Asia Walczyna dołączył
12.04.2011

Asia Walczyna 17:27 | 22.04.2011

planujemy z mężem wyjazd do Indii na przełomie stycznia/lutego 2012 r. Szukamy osób chętnych, najlepiej takich , które wcześniej były w Indiach.

Andrzej&Gosia dołączył
05.08.2009

Andrzej&Gosia 17:39 | 26.07.2011

Tez planujemy, do Indii Poludniowych, 2-3 tyg.

konto_ununięte dołączył
30.06.2011

konto_ununięte 14:32 | 27.07.2011

Ja wybieram się od 11 stycznia na 2 tygodnie. Jeśli ktos zainteresowany zapraszam:)

Kaadi dołączył
09.09.2011

Kaadi 14:55 | 09.09.2011

Witam,
razem z koleżanką wybieramy się do Indii w terminie 21/01-14/02 startujemy na lotnisku w Waw-ie. Mamy wstępny plan podróży a mianowicie chcemy się skupić na rejonach wokół Delhi. Wybieramy się Agry (słynne Tadż Mahal), Amritsaru (Złota Świątynia, miejsce kultu Sikhów), Dharamsali (siedziba Dalajlamy, duża społeczność tybetańska + Himalaje), rejon Rishikesh (znów Himalaje, możliwość kilkudniowego trekkingu w niskich i łatwych partiach), różowe miasto Jaipur (niedaleko Agry). Będzie to mój pierwszy raz w tym kraju jednak wspiera mnie koleżanka która już tam gościła oraz ciągle wzbogacam swoją wiedzę licznymi rozmowami z kumplem który w październiku planuje kolejny wyjazd w kierunku Indii

anarob dołączył
11.12.2011

anarob 20:17 | 11.12.2011

Hej,
wybieram sie z kolegą do Indii i tez mamy wylot 21/01 z Warszawy,a wracamy 15/02 :) mozemy sie jakos spotkac w czworke podobno łatwiej jest z dojazdami np.taxa ,mam tez pytanie czy rezerwowałyscie juz może bilety na pociagi?

malinka dołączył
11.12.2011

malinka 22:38 | 11.12.2011

Cześć,
ja też wybieram się do Indii z mężusiem na miesiąc. Zarezerwowane mamy tylko dwa pierwsze noclegi w Delhi.
Nie mamy jeszcze wizy, kiedy trzeba po nią się zgłosić do ambasady? Czy wystarczy trzy tygodnie przed?

WYGODNA dołączył
12.01.2012

WYGODNA 21:07 | 12.01.2012

Wybieram się z mężem i 2 dzieci 13 i 12 lat do Indii w terminie 25.01 do 12.02.12.Wylatujemy z Gdańska przez Monachium.
Dwa dni planujemy w Delhi,następnie 1 dzień w Agrze i 3 dni Jaipur.Potem 10 dni na Goa-dzieci mają ferie zimowe.Hotele zarezerwowałam w Polsce-chyba? nie najgorsze,ale i tak mam pietra o dzieci.Byliśmy w kilku krajach azjatyckich(Malezja ,Filipiny,Bali,Tajlandia,Sri Lanka,Chiny) z dziecmi a nasz angielski to Kali jeśc i pic.Zawsze dawaliśmy sobie świetnie radę.Jednak tyle naczytałam się o Indiach że mam duze wątpliwości czy sobie poradzimy.Jeśli ktoś byłby w tym samym czasie czy mogę liczyc na pomoc?

ariadna1982 dołączył
21.01.2014

ariadna1982 08:02 | 30.10.2016

W razie pytań oraz pomocy organizacyjnej w Indiach (wynajem samochodu, rezerwacja biletów itp), zapraszam do kontaktu z
www.paylesstoursindia.pl 

Pozdrawiam serdecznie z Indii:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl