Forum dyskusyjne

Ze SRI LANKI na Malediwy

kategoria podróże po świecie

womanontheway dołączył
25.04.2011

womanontheway 10:31 | 25.04.2011

Witam, chcialabym sie zapytać jak zorganizować sobie 3dniowy wyjazd na Malediwy.
Loty juz mam sprawdzone, wiem ze laduje sie na Male. I moje pytanie: czy juz tam mozna zostac, czy jeszcze gdzies sie wodolotem śmiga:) Szczerze mówiąc w ogóle nie jestem obyta w geografii Malediwów wiec nie wiem

Pomozcie, widzialam Summer island, ale to z Male jeszcze musialabym gdzies płynąc tak?
Czy transfer z Male na kolejna wyspe trzeba tez rezerować internetowo?

bede wdzieczna za wszelkie informacje

gingus dołączył
15.06.2009

gingus 12:15 | 09.05.2011

Hej, wszystko zalezy od wyspy, na ktorej bedziesz sie zatrzymywac. Wiele hoteli znajduje sie w odleglosci podrozy motorowka, ale sa tez takie, na ktore trzeba smigac wodolotem. Transfer zalatwia sie samemu lub jest organizowany przez hotel, w ktorym sie zatrzymasz.

ilonas dołączył
09.09.2012

ilonas 22:08 | 09.09.2012

Mam pytania dotyczące właśnie Malediwów:
1. jak można dostać się z wyspy, na której jest lotnisko, na wyspę tuż przy niej, na której są hotele? Wyczytałam gdzieś, że jest prom, ale czy prócz niego istnieje coś w rodzaju "wodnego tramwaju", czy też "wodnej taxi"?
2. jak samemu załatwić transfer na/z wyspy, gdzie jest resort. Hotele żądają jakichś astronomicznych sum, gdzie koszt transferu równy jest kosztowi pobytu.

kbystrow dołączył
19.02.2013

kbystrow 13:32 | 05.04.2013

Gdyby ktoś miał jakieś pytania to dawajcie. Miałam lot ze Sri Lanki na Malediwy na 4 dni .. :)

Isabelle dołączył
20.06.2013

Isabelle 14:37 | 22.06.2013

Hej, mam pytanie: czy to prawda ze nie mozna wozic ze soba alkoholu? Niezwykle posmakowalam nam arrack i chcialybysmy wziac ze soba butelke ale w drodze powrotnej ze Sri Lanki do PL mamy 5-cio dniowy postoj na Malediwach.

monq dołączył
04.05.2013

monq 17:45 | 22.06.2013

tak, lecąc na malediwy nie można wwozic alkoholu, zabieraja na lotnisku i można odebrac w drodze powrotnej

rybolog dołączył
15.11.2010

rybolog 20:05 | 27.10.2013

Witam. Wybieramy się w grudniu na Sri lankę i też chcemy na około 4 dni polecieć na Malediwy. Będę wdzięczna za wszelką podpowiedż co do wyboru hotelu na Malediwach- preferujemy kameralne, skromne pensjonaty, hotele. Proszę napisz jak wygląda transfer z Male, co warto zobaczyć, jakie są ceny. Na sri lance chcemy się zatrzymać w niedużej odleglości od colombo dp godziny jazdy od lotniska- może jakaś podpowiedż co do hotelu- też chcemy kameralny, blisko plaży. Będę wdzięczna za wskazówki i porady.

michalko dołączył
06.01.2014

michalko 00:53 | 06.01.2014

Witam! rozwazam właśnie wyjazd na sri lanke w lutym,chciałbym się dowiedzieć,gdzie taki kilku dniowy wypad na malediwy można kupić,tzn.czy oferują takie usługi miejscowe biura podróży? i jaki jest to koszt. czy ta kwota to łącznie przelot plus hotel? jak wygląda sprawa transferu do hotelu na malediwach? będę niezmiernie wdzięczny za odpowiedź

rafffa dołączył
06.12.2013

rafffa 17:37 | 17.01.2014

witaj. właśnie wróciłem ze sri lanki. nie leciałem na Malediwy ponieważ już miałem mało czasu a z drugiej strony drogie przeloty na drogą wyspę to nie dla mnie. byłem w lokalnym biurze zapytać w negombo- lot na Malediwy pełna obsługa wraz z pobytem, motorówka itp 2200usd !!!. jak sprawdzałem sobie samolot z colombo to mnie wyszedł ok 1200 zł .
jak potrzebujesz jakieś info o sri lanka pisz; rafffa@op.pl

hopla13 dołączył
17.01.2014

hopla13 10:49 | 14.02.2014

witam
korzyslaismy z porad na forum i wlasnie wrocilismy
sri lanka -malediwy na wlasna reke
jesli ktos ma jakies pytania prosze pytac podziele sie swoim dosdwadczeniem i cenami biezacymi oraz hotelami na maafushi

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl