Forum dyskusyjne

nocleg w Quebeck city i co zobaczyc w okolicy

kategoria podróże po świecie

kraj Kanada

annkapoznan dołączył
25.11.2008

annkapoznan 00:50 | 26.04.2011

Czy mozecie polecic jakis tani nocleg w Quebec City? Dobrze by bylo jak najblizej old city. Co polecacie do obejrzenia w okolicach Quebeck, Ottawy? Mam w planach zobaczenie miast: Toronto, Ottawa, Montreal i wlasnie Quebec. Poza miastami chcialabym cos jeszcze zobaczyc w okolicy
pozdrwiam

jurek209 dołączył
09.06.2006

jurek209 14:32 | 27.04.2011

3 lata temu odbyłem dokładnie taką samą podróż, Z Toronto to oczywiście trzeba wyskoczyć nad wodospad Niagara, Tylko 2 godziny autobusem, ale polecam zostac przynajmniej na jedną nockę w miasteczku, samo miasteczko nic ciekawego, a wręcz brzydkie, ale wodospad dobrze jest zobaczyć z samego rana między 7 a 8 rano bo potem są takie tłumy że żadna przyemność. Ottawa malutkie miasto, szczególnie jak na stolicę ale całkiem przyjemne. Montreal I Quebec polecam. Podobała mi sie cześć francuska Kanady. Niestset w okolicy nie byłem, w Quebecku polecam zobaczyć wodospad Montmorency, około 1 godziny jazdy autobusem podmiejskim.z centrum (a może nawet krócej) Wodospad znajduje sie na granicy miasta, jest naprawde świetny, byłem w Quebecku tylko 2 dni z czego 1 poświęciłem własnie na wodospad jest wyzszy od Niagary, i co najważniejsze tam się czuje że jest sie wśrod przyrody nie jak nad Niagarą gdzie wszystko jest wybetonowane i własciwie w "centrum parku rozrywki".
Co do Noclegów to bukowane były przez booking.com. W Ottawie trafił sie tani w samiśkim centrum, co do Quebecku to w centrum wszystko było straszliwie drogie i ostatecznie znaleźlismy jakis (H)motel, 2 godziny jazdy autobusem podmiejski od centrum Quebecku z przesiadką.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl