Forum dyskusyjne

Nocleg

kategoria podróże po świecie

przemo77390 dołączył
26.02.2010

przemo77390 08:51 | 26.04.2011

Witam,
Szukam konkretnej informacji na temat tanich noclegów na Bali - nie interesują mnie jakies SPA itp. a normalne łóżko z prysznicem. Taki hostel dla backpackersa. Jeśli macie jakieś wieści na temat taniego noclegu prosze o wszelkie informacje.
Nie sądzę że na Bali nie można przeżyć nie wydając fortuny i nie zwiedzić niczego i nie przeżyć - przeciez chyba tam tez udają się osoby które zakładają zwiedzanie świata na zasadach niskobudżetowych.
Z góry dziekuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 10:08 | 27.04.2011

Witam , kiedyś korespondowałem z Magdą, polką tam mieszkającą , która prowadzi hotelik, możesz spróbować , ja wtedy zmieniłem plany :
PRIMA COTTAGES
Jl. Bumi Ayu No.23 – Sanur 80228 – Denpasar – Bali, Phone: 0361-286369 Fax: 0361-289153
E-mail: primacottage@telkom.net / primacottages@yahoo.com
Website : www.primacottage.com 
hotel znajduje sie w miejscowości Sanur na Bali,polozony jest 5 minut piechota od morza i 15 minut drogi do lotniska samochoderm.
Ceny zaczynaja sie juz od 25$ za noc za dwuosobowy pokój z łazienka i klimatyzacja,sniadanie wliczone w cene.
Przy pobycie dluzszym niz 10 dni jest 10 % zniżki i darmowy transport z lotniska.

W hotelu znajduje sie basen i restauracja i darmowy internet bezprzewodowy.

pozdrawiam
Marek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl