Forum dyskusyjne


Samolotem do Turcji

kategoria podróże po świecie

alojz dołączył
08.06.2010

alojz 13:15 | 26.04.2011

Witam.Poszukuję jak najtańszego połączenia do Turcji do Dalaman samolotem z Polski lub okolic.Proszę o informacje.


adam.francesco dołączył
02.04.2011

adam.francesco 16:58 | 27.04.2011

Jeśli najtańsze to zależy od terminu, kiedy chcesz lecieć...jeśli w grę wchodzą tanie linie to jest opcja z przesiadkami w jedną stronę za nieco ponad 600 zł w jedną stronę, a z powrotem za niewiele ponad 500 zł (Dalaman) zob.:tania-podroz.pl/index.php?travel=2&fromName=Polska+%28wszy  stkie+lotniska%29&toName=Dalaman+%28DLM%29&fromLoc=WAW-GDN-KRK-KTW-SZZ -POZ-WRO-LCJ-BZG-RZE&toLoc=DLM&cal_there_name=2011-06-27&cal_back_name =2011-07-04&stops=2&nightstay=1&adults=1&childs=0&infants=0
(przykładowy termin). Jednak ta opcja jest warta rozważenia, jak chcesz jeszcze coś po drodze zwiedzać, natomiast raczej się nie opłaca, jeśli jeśłi zależy Ci na dotarciu do Turcji szybko....do Stambułu kupisz bilet na rejs LOT-em za niewiele ponad 1100 zł, a nawet jeszcze taniej (promocje są dostępne w środy w godz.18-24), naprawdę można trafić na tani bilecik i to jeszcze rejsowy...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl