Forum dyskusyjne

Wycieczka dookoła świata Gdzie szukać towarzystwa

kategoria podróże po świecie

gagata dołączył
27.04.2011

gagata 10:18 | 27.04.2011

Hej. W październiku 2011 planuję rozpocząć wycieczkę dookoła świata. Zamierzam zacząć od Indii ( wydaję mi się , że to mekka podróżników i odnajdę tam towarzystwo na następny etap wędrówki).
Jakiego jesteście zdania, gdzie są największe szanse na spotkanie backpackersów? Czy faktycznie Indie? Może wiecie o jakiś festiwalach podróżniczych dziejących się gdzieś na świecie w okolicy października od których można zacząć? A może wśród Was jest ktoś chętny żeby się przyłączyć do typowo włóczęgowego, niskobudżetowego wałęsania się po świecie ?
Pozdrawiam i czekam na porady :)
Agata

flugo dołączył
17.04.2009

flugo 18:38 | 27.04.2011

zapraszam do Bydgoszczy- pogadasz n.p. z nimi:
Ania i Michał Semrau

W 2008 roku sprzedali większość dobytku, wynajęli swoje warszawskie mieszkanie i ruszyli w podróż dookoła świata.
Przez dwa lata i dwa miesiące odwiedzili ponad 20 krajów na 4 kontynentach – podróżowali na stopa, chodzili na trekingi, próbowali lokalnych specjałów, mieszkali i pracowali w Stanach Zjednoczonych i Australii, którą objechali swoim samochodem.
Podczas festiwalu opowiedzą o niesamowitym i autentycznym archipelagu wysp VANUATU.
Z zamiłowania podróżnicy i fotografowie, na co dzień prowadzą pensjonat w Borach Tuchlskich.

Swoimi wrażeniami z podróży dzielili się na : www.tourtheglobe.com.pl 

a tu o festiwalu: podroznicy.byd.pl/program-festiwalu-podroznicy/ 

sysownik dołączył
30.04.2011

sysownik 12:52 | 30.04.2011

Hej Agata,

Ja jestem chętna na wyjazd z Tobą dookoła świata. Może zaplanujemy razem nasza podróż? Może trochę wcześniej niż w październiku?
Czekam na info :)
Pozdrawiam
Kasia

sysownik dołączył
30.04.2011

sysownik 18:48 | 02.05.2011

Hej Agata,

ja jestem chetna na wycieczke z Toba dookoła świata.

Pozdrawiam
Kasia

sysownik dołączył
30.04.2011

sysownik 11:59 | 03.05.2011

Hej Agata,

Ja jestem chetna na pozdroz dookola swiata z Toba :)
Jesli jestes zainteresowana to daj znac, podam Ci mojego e-maila.
Kasia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl