Forum dyskusyjne

BALOS ELAFONISI

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

MIŁKA dołączył
29.04.2011

MIŁKA 11:32 | 29.04.2011

WITAM, CZY MOŻE KTOŚ SIE ORIĘTUJE JAKA ODLEGŁOŚC JEST MIEDZY HERSONISSOS A BALOS I Z BALOS DO ELAFONISI I CZY JEST WYKONALNE ZOBACZENIE TYCH DWÓCH MIEJSC W 1 DZIEŃ?I CZYM NAJLEPIEJ SIE TAM WYBRAĆ?CZY SA JACYŚ PRYWATNI PRZEWOŹNICY KTÓRZY OBWIOZĄ NAS PO WYSPIE??BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA WSZELEKIE INFORMACJE.

bardo dołączył
20.09.2008

bardo 15:37 | 29.04.2011

na Krecie byłam parę lat temu i pamiętam, że wynajętym , małym samochodem
wyjechaliśmy rano z Rethymno, w kierunku Elafonisi, po drodze zwiedzając Chanię, piekny klasztor nad samym morzem, i mieliśmy czas na kapiele i plażowanie na cudownej, o różowym odcieniu plaży w Elafonisi. Wracając po drodze zjedliśmy obiad i ok. 19-20-ej wróciliśmy do Reyhymno.

Monika.Gr dołączył
16.05.2011

Monika.Gr 21:36 | 16.05.2011

Ja byłam w tamtym roku na Krecie. Sądzę, że da się objechać w jeden dzień tylko jak już sie tam znajdziesz to uwierz mi nie bedzie Ci się chciało wracac a w szczególności z plaży Balos. Z Chani by dostac się na plażę Balos najpierw pojechałam autobusem do portu tylko nie pamietam nazwy miejscowsci :( a później popłynełam stateczkiem najpierw na Gramvouse a później na Balos CUDNIE!!! można na plażę spokojnie dojechac samochodem tylko wtedy już nie mam możliwości dostania się na Gramvouse. Wycieczkę na Balos kupiłam w greckim biurze podróży, polecam bo są niedrogie i warto. Jeżeli chodzi o Elafonisi to z Chani kursują codziennie miejskie autobusy jakoś tak w około godz.10rano. Niestety podróż jest dość długa około 1,5 godz ale za to droga przez góry niezapomniana :) nie byłam w miejscowiści Hersonissos wiec nie wiem jak tam bedzie z dojazdem na te dwie plaże.

konto usunięte dołączył
22.05.2011

konto usunięte 22:46 | 22.05.2011

[treść usunięta przez GlobAdmina]

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl