Forum dyskusyjne

Rezygnacja

kategoria inne

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 20:24 | 29.04.2011

Zamieszczałem zdjęcia na tym forum dwa lata ,to była dobra zabawa i tak to traktowałem .Ale ostatnio zbieram same negatywne opinie o fotkach z Kolumbii na tym forum .Dla mnie te fotki maja znaczenie ,jako reportaż z podróży .Oglądam nie raz wypociny tych którzy najsurowiej oceniają i nie oceniam pod względem artystycznym stawiam min 4 za to że maja odwagę i pracę jaką włożyli .Jest kilka innych forum gdzie bedę bawił się dalej A więc do zobaczenia na szlaku ale na pewno nie na tym forum ,,HAJER,,

AZAR dołączył
11.03.2011

AZAR 08:20 | 30.04.2011

Hej HAJER.Bardzo zmartwiła mnie twoja decyzja.Chociaż jestem tutaj od niedawna tak samo jak Ty traktuję to forum.Nie wchodziłem na forum profesjonalnych fotografów ale podróżników.Bardziej interesuje mnie miejsce które jest uwiecznione na fotce niż technika jego wykonania.Pewnie że radość jest większa gdy komuś uda się tutaj umieścić idealną fotkę.Zresztą jestem bardzo wdzięczny tym którzy swoimi sugestiami potrafili sprawić że zacząłem patrzyć na robienie fotek trochę inaczej i wierz mi takich ludzi jest tutaj sporo.Niestety są też tacy którzy mają silne parcie do tego żeby być za wszelką cenę na szczycie.Nie mając szans zaistnienia na forum profesjonalnych fotografów wybierają takie jak to psując wszystkim dobrą zabawę.Mam nadzieję że jednak zmienisz zdanie-jesteś w końcu Hajerem.Pozdrawiam Ciebie gorąco i czekam na następne fotki i artykuły :-)

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 17:22 | 30.04.2011

Nie przejmuj się benbm - tu zawsze trafią się ludzie, którzy Twoją galerię potraktują jako salę terapeutyczną do leczenia swoich kompleksów, jeśli dzięki temu poczują się lepiej to....na zdrowie :D. Ty rób swoje, bo mnóstwo ludzi chce oglądać konkretne miejsca, w które zamierzają się wybrać i zbierać informacje dotyczące planowanych podróży i to dla nich jest ten portal (i Twoja praca).

flugo dołączył
17.04.2009

flugo 09:31 | 02.05.2011

otóż to- dla mnie portrety i reportaże sa najciekawsze- choc mało oceniam to najchetniej takie foty ogladam:)

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 21:53 | 02.05.2011

Witaj Hajer:-)

Nie bierz sobie do serca tego, co czasem piszą globowicze komentując zdjęcia. Wszędzie, gdzie jest aż tak duża społeczność jak tutaj, będą miały miejsca jakieś róznice zdań i konflikty, których nie należy brać sobie zbytnio "do serca". Dobre oceny cieszą, ale nie to jest naważniejsze. Wszystkich, albo prawie wszystkich nas łączy wspólna pasja, jaką są podróże. Wszyscy lubimy też zdjęcia i dzielimy się nimi - musimy się jednak liczyć z tym , że nie każdego zachwycą :-) A w Twojej galerii można znaleźć wiele bardzo ciekawych, ujmujących zdjęć z miejsc, o których większość z nas może tylko pomarzyć. Nie rób więc pożegnań, tylko dawaj następne zdjęcia. Z chęcią je pooglądam. I nie tylko ja. A jeśli ktoś tam Ci dokucza - lekarstwo jest jedno - ignorować uprzejmie :-))

Pozdrawiam :-))

z.m.

piotrek80 dołączył
20.06.2009

piotrek80 23:29 | 02.05.2011

hej - i co sie martwisz - patrzyłem czasem na twoje zdjęcia - odwiedziłęś wiele ciekawych miejsc - i to jest coś, a nie martw sie kilkoma ważniakami co analizują każdy pixel na zdjęciu, ale masz i racje - o ile idea forum jest ciekawa - to jak dla mnie za poważnie przyjmuje sie tu wszystko - mnie osobiście nie stać na dalekie podróże zagranice, mogę pochwalić sie jedynie miejscami powiedzmy do 400km od domu a to widzę ze tu sie nie liczy, może stwórzmy forum gdzie nie bedzie sie liczyć czy zamieszczasz fotki z rafy koralowej czy z gór świętokrzyskich, ale liczyć sie bedzie zabawa i dobry humor oraz pasja wypraw, troche przykro patrzeć kiedy osoby z mała zasobnością portwera sa spychane na margines, bo nie stać ich na wypawe na inny kontynent.

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 00:52 | 03.05.2011

Nie mogę się zgodzić z Tobą Piotrek, że tutaj liczą się tylko podróże zagraniczne. Wiele osób podróżuje głównie po Polsce i potrafią pięknie pokazać Polskę, jej ciekawe miejsca i przyrodę. I zdjęcia z Polski także zyskują bardzo dobre oceny i pozytywne komentarze typu "cudze chwalicie, swego nie znacie". Pozdrawiam :-))

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 09:16 | 03.05.2011

Od siebie dodam, że podróżowanie zagraniczne, szczególnie te dalsze jest znacznie tańsze niż po Polsce. Trzeba się tylko odważyć i jechać

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 10:19 | 03.05.2011

Nie pierwsza i pewnie nie ostatnia rezygnacja, wielu już uciekło z różnych powodów. Twój jest śmieszny i dziecinny. Komuś nie podobają się Twoje zdjęcia więc oceniają je tak jak to czują - skala ocen jest dłuższa a nie tylko 4 i 5 jak to Ty oceniasz. Prezentujesz swoje zdjęcia aby się dowartościować wysokimi ocenami czy po to aby podzielić się swoimi podróżami ? - jeśli to drugie to możesz wyłączyć ocenianie Twoich prac i nie ma powodu do płaczu - Kiedyś spytałem gościa co przedstawia jego zdjęcie bo według mnie było kiepskie technicznie, nijakie nie przedstawiało nic ..dosłownie, więc grzecznie spytałem czy może mi coś o nim opowiedzieć dlaczego wstawił to zdjęcie - dostałem na Wszystkich swoich pracach najniższe oceny a chłopina zrezygnował z tego portalu , i tak to się skończyło - sam miałem tu kiedyś dużą galerię ale wiem że nie każdemu musiały podobać się moje zdjęcia - dziś mam wymagane minimum aby zabrać czasami głos. Wątek piszę nie oglądając Twojej galerii , nie oceniając Twoich zdjęć ze względu na Twoją wrażliwość. Spojrzę jednak z ciekawości bo sam wybieram się do Kolumbii i Ekwadoru w tym roku . Miłych podróży w sympatycznym gronie i więcej dystansu do siebie :)

kolo © dołączył
29.03.2011

kolo © 10:54 | 03.05.2011

całkowicie popieram przedmówcę.
o gustach się nie dyskutuje. to co dla kogoś może być 5 dla innych może być nawet 3. choć uważam że noty 1-3 powinny być opatrzone jakimś komentarzem to nie oczekuje tego po innych
traktujcie to bardziej z dystansem, a nie że po otrzymaniu słabej oceny niektórzy robią lewe konto, i potem ubijają kogoś
jak dzieci

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl