Forum dyskusyjne


Co wybrać mam Doradzajcie

kategoria podróże po świecie

PortisHead dołączył
16.02.2007

PortisHead 20:24 | 16.02.2007

Zamierzam zabrać się z mktramping na wyprawę. Tylko jest problem, bo się zastnawiam które miejsce jest piękniejsze. Co byś wybrał/a: "Wielki Rów Afrykański: KENIA, ETIOPIA, DŻIBUTI" czy "Skarby Indochin: MYANMAR, TAJLANDIA (+ LAOS + KAMBODŻA)" ??


zielonooka dołączył
16.02.2007

zielonooka 20:57 | 16.02.2007

Obie wyprawy niezwykłe, ale musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy wolisz zobaczyć dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku, wschód słońca na sawannie gdy nocni drapieżnicy kończą ucztowanie a niebo przygotowuje sie na nadejście słońca czy niezwykłe miejsca związane z kulturą chińską, ruch, gwar na uliczkach, niezwykłe twarze ludzi innych kultur! Mnie woła Afryka i pewnie kiedyś tam zajrze :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl