Forum dyskusyjne

porady praktyczne

kategoria podróże po świecie

kraj Szwecja

Suriel dołączył
09.05.2011

Suriel 12:15 | 09.05.2011

Witam!!!
Zamierzam wybrać sie na wyprawę do Szwecji i będzie to mój pierwszy wypad za granicę. Mam troche pyta odnośnie Szwecji do osób któe podróżowały tam pieszo lub rowerami i spędziły tam troche czasu. Nie podaje tutaj tych pytań, bo jest ich troche i w każdej chwili dochodzą nowe. Zależy mi na tym, aby odpowiedziała osoba, która będzie w stanie przez jakis czas ewentualnie odpowiadać mi na pytania.

Pozdrawiam...

fotofx dołączył
26.06.2006

fotofx 23:28 | 09.06.2011

Dopiero dzisiaj przeczytałem , pytaj

AZAR dołączył
11.03.2011

AZAR 00:10 | 10.06.2011

Trochę tutaj już mieszkam i sporo mam zrobionych kilometrów po tym kraju(egzotycznym inaczej)-pytaj postaram się Tobie pomóc

Suriel dołączył
09.05.2011

Suriel 17:20 | 12.06.2011

Chciałbym się wybrać z Karlskrony do Malmo idąc w miare możliwości wzdłuż wybrzeża. Czy jest to możliwe??? Na mapie zaznaczonych jest sporo rezerwatów przyrody, a jakoś nie mogę znaleźć informacji, czy są one całkowicie zamknięte, czy np. mogę przejść sobie przez taki rezerwat...

AZAR dołączył
11.03.2011

AZAR 18:15 | 12.06.2011

Nie byłem w tamtych rejonach Szwecji ale nie spotkałem się z zamkniętym rezerwatem.Jeżeli wiesz przez jaki rezerwat będziesz przechodził wpisz jego nazwę google i wybierz szwedzkie strony.Ja zawsze tak robię planując wycieczkę.Uzyskasz wtedy aktualne informacje.Czasami jest trochę kiepskie tłumaczenie ale nie powinno Tobie to przeszkodzić w zrozumieniu.

johnny55 dołączył
08.09.2012

johnny55 15:18 | 08.09.2012

Raczej nie ma tam czegoś takiego jak ogrodzony rezerwat. Często są to bardzo duże obszary, niemożliwe wręcz do ogrodzenia... Pieszo wolno, w ścisłych to już zależy od opisu na miejscu.
Trochę info znajdziesz na stronie: www.waytoimagine.com 

Pozdr.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl