Forum dyskusyjne

mui ne

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

mi40 dołączył
10.05.2011

mi40 20:52 | 10.05.2011

Czy może mi ktoś pomóc w wyborze fajnego i niedrogiego lokum w Mui ne?Może dodatkowo jakiś dobry namiar na dobre knajpki z owocami morza?

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 05:54 | 12.05.2011

Niedrogo to 15 czy 50$?.
Jeśli chodzi Ci o tańsze hotele, to najlepiej pojechać na żywca, pochodzić i popytać. Jeśli chodzi o resorty, to google może pomóc.
Mui Ne jest dosyć drogie, szczególnie jedzenie (dużo Rosjan...)

mi40 dołączył
10.05.2011

mi40 14:45 | 12.05.2011

Myślę o kwocie do 30$.Może masz jakieś informacje o cenach noclegów w Shin cafe resort?Szukałem w internecie ale nigdzie nie ma cen.A co oznacza droogie jedzenie?Czytałem na forach opinie mówiące o raczej niskich cenach wyżywienia...

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 08:36 | 13.05.2011

Cen w tym resorcie nie znam.
Co do jedzenia, to ostatnio jedna z naszych grup była w Mui Ne i mówili, że ceny w porównaniu do innych miejsc są dużo wyższe. Zresztą w Hai Phong to samo... Ogólnie Wietnam się drogi robi...:(

Anabell84 dołączył
22.02.2010

Anabell84 13:10 | 11.08.2011

hej:)) napiszcie prosze jak wyglada Mui Ne od strony rozrywki:) czy wieczorem jest gdzie wyjsc? ktos gdzies wczesniej porównal to miejsce z Koh Changiem..tam rowniez bylo duzo rosjan..ale tez i duzo rozrywek:) jestem ciekawa jak wyglada to tutaj..:) dzieki za informacje

izaschiza dołączył
15.09.2009

izaschiza 10:46 | 18.08.2011

Mui Ne jest fantastyczne! Polecam rękami i nogami:D
Jeśli chodzi o rozrywki to jest sporo beach barów otwartych do rana (mój ulubiony to Pogo Bar) - i co praktyczne - w każdym z nich są codziennie jakieś promocje, np. wybrany koktajl za dolka. No i w Mui Ne są fantastyczni ludzie, dużo kiteserferów i innych aktywnie spędzających czas zakrętasów (np. takich co latają na paralotniach, na wydmach). A Rosjanami się nie przejmuj, bo mam wrażenie, że głównie siedzą w swoich drogich resortach.
Nie bardzo wiem jak to porównać do Ko Chang - jeśli masz na myśli Lonely Beach to rzeczywiście jakieś podobieństwo jest, chociaż bary są rozrzucone wzdłuż głównej ulicy, a nie w kupie jak na Lonely Beach.
Jeśli chodzi o zakwaterowanie to ja płaciłam 8 dolków za domek w resorcie, w którym miałam prywatną plażę i świetne warunki. No i w Mui Ne są najsmaczniejsze owoce morza jakie kiedykolwiek jadłam - chociaż trudno tak spojrzeć w oczy żywemu krabowi, a potem go zjeść... Owoce morza zawsze jadłam w grillowniach pod gołym niebem, które stoją obok siebie wzdłuż linii brzegowej. Cena talerza pełnego ugrilowanych krewetek (tych olbrzymich) - ok. 12 zyla - jak dla mnie rewelka!
Malownicza wioska rybacka w pobliżu, wydmy z czerwonym i białym piaskiem - koniecznie trzeba wypożyczyć motor i wszystko objeździć samemu!

Anabell84 dołączył
22.02.2010

Anabell84 14:11 | 22.08.2011

hej Iza..dzieki wielkie za wyczerpujaca odpowiedz:):):) zawitam tam na pewno bo z Twojego opisu wynika ze miejsce jest calkiem spoko..przeslij mi jeszcze prosze info gdzie dokladnie nocowalas bo cena tez calkiem ciekawa:) pozdrawiam

izaschiza dołączył
15.09.2009

izaschiza 10:52 | 26.08.2011

Zdaje się, że to miejsce nazywało się Mui Ne Resort (przy głównej ulicy, niedaleko Pogo Bar), od nich wypożyczałam tez motor w dobrej cenie (nie pamiętam teraz dokładnie ile, ale po porównaniu cen z kilku innych wypożyczalni wyszło najbardziej korzystnie). Nigdy w Wietnamie nie płaciłam więcej niż 8 dolarów za domek/pokój/miejsce w pokoju hostelowym - podróżowałam sama, ale zwykle miałam podwójne łóżko. Generalnie najlepiej zawsze porzucić gdzieś plecak i przejść się po kilku miejscach, a wtedy znajdzie się coś w dobrej cenie i w dobrych warunkach. 8 dolarów za nocleg to sporo jak na Wietnam - takie przynajmniej są moje doświadczenia.

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 07:56 | 30.08.2011

8 dolarów, to bardzo dobra cena jak na Mui Ne, i ogólnie jak na Wietnam. Byle jaki pokój w Vung Tau, Da Lat... trzeba liczyć 8usd lub więcej.
Wietnam się drogi robi:(

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl