Forum dyskusyjne


surwiwal extreme

kategoria inne

kraj Polska

Kadero dołączył
11.05.2011

Kadero 13:39 | 11.05.2011

Hej, jestem tu pierwszy raz, a wylądowałem z wyszukiwarki. klikając na linka widziałem wpis odnośnie www.survival-extreme.pl  , ale jak się zalogowałem to nie mogę tego nigdzie odnaleść na waszym forum. Może ktoś się wybiera i podpowie pare żeczy, do których mógłbym się odnieść. oferują wczasy surwiwalowe i szczerze trochę się boję jechać. Program mają imponujący ale jak z praktyką spania w namiotach itd. aż ciarki przechodzą:) dajcie znać jeśli już ktoś był na obozie survivalowym, albo wybiera się na ten.plisStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl