Forum dyskusyjne


Moskwa

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

lincoln dołączył
30.04.2011

lincoln 17:11 | 11.05.2011

czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile trzeba wydać mniej więcej na dzień pobytu w Moskwie, chodzi mi o wartość w dolarach lub euro. Jadę przez biuro i mam zapewniony transport, hotel i śniadania. Reszta czyli bilety wstępu, dalsze posiłki i inne to indywidualne wydatki. Ja kompletnie się nie orientuję więc prosiłbym o pomoc ile euro lub dolarów nalezy tak mniej więcej na jeden dzień mieć. Nie mam wielkich wymagań i wiadomo nie zamierzam szaleć, tylko jakieś podstawy. Jeśli ktoś chce pisać, że to zależy od indywidualnych preferencji nich się wstrzyma, zależy mi na jakiś konkretach, najlepiej podpartych własnymi doświadczeniami.

Pozdrawiam i dziękuję,


lincoln dołączył
30.04.2011

lincoln 17:13 | 11.05.2011

dodam tylko,że będę tak 6 pełnych dni.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl