Forum dyskusyjne

Wiza

kategoria podróże po świecie

przemo77390 dołączył
26.02.2010

przemo77390 09:20 | 16.05.2011

Witam,
Poruszalem już ten problem ale jeszcze raz do niego wroce bo gdzies temat mi zaginal:
06.07.2011 wylatuje do tajlandi i 07.07.2011 laaduje w tajlandi jednak od razu tegosamego dnia wylatuje do Indonezji nastepnie wracam 22.07.2011 w drodze powrotnej z indonezji zatrzymuje sie w tajlandi na tydzien.
I tu moje pytanie o jaka wize skladac wniosek w pierwsza strone o tranzytowa a w druga o turystyczna czy moze od razu lepiej turystyczna z dwukrotnym wjazde.
Czy jezeli tranzytowa i turystyczna to zaznaczyc to na jednym wniosku czy moze skladac dwa wnioski?
Kolejne pytanie nie wiem gdzie bede spal w tajlandi do zamierzam sie poprzemieszczac co w takim razie wpisujecie w rubryce "Proposed address in Thailand" we wniosku wizowym?

Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
Przemek

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 10:51 | 16.05.2011

Każdorazowo można otrzymać wizę na lotnisku(pamietaj o zdjęciach na formulaż),jednak aby zaoszczędzić czas przy odprawie załatw sobie już w Polsce wizę dwuwjazdową.O wizie tranzytowej nie słyszałem.
Adres przygotuj sobie z netu,jakiś hotel w Bangkoku lub Phuket,nikt tego nie sprawdza.

boo dołączył
15.06.2010

boo 12:50 | 18.05.2011

Wizę bez problemu uzyskasz na lotnisku, przygotuj sobie tylko zdjęcia no idolary ;) to moja relacja może w czyms pomoże globmania.pl/wyprawy/azja/224-tajlandia/143-magiczny-bangkok 

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 11:41 | 19.05.2011

Zgoda z przedmówcami, nie trzeba podawać realnego adresu pobytu w Tajlandii. Dodam jeszcze ze wiza w Ambasadzie jest na 3 m-ce a on arrival tylko na 2 tygodnie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl