Forum dyskusyjne


Eurotrip for young

kategoria podróże po świecie

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 08:57 | 23.05.2011

eurotrip4young.pl/pl/o_projekcie/ 

Cele projektu:
Edukacyjno-poznawczy: nakręcenie reportażu na temat wolontariatu ŚDM, nakręcenie reportażu podróżniczego z wyprawy, systematyczne prowadzenie bloga i wideobloga

Promocyjny: przedstawienie Polski jako kraju bogatego w młodzież chętną do niesienia pomocy, promocja wolontariatu w każdej formie, zachęcenie młodzieży w całej Europie do brania udziału w ŚDM

Charytatywny: po zrealizowaniu etapu podróży chcemy sprzedać busa na aukcji, a uzyskane pieniądze przekazać na rzecz fundacji „Mam Marzenie”. Dla nas ta wyprawa będzie przygodą życia, chcemy pokazać, że tak naprawdę niewiele potrzeba abyśmy mogli nawzajem spełniać swoje marzenia. Wystarczy chcieć!

Najważniejszy: przekonać ludzi, że tak naprawdę to właśnie tu i teraz, każdy z nas – każdy jeden, odpowiada za to jak wygląda świat. Chcemy być tymi, którzy pokazują, że warto dać z siebie coś dobrego drugiemu człowiekowi - tak po prostu – za darmo. Zapoczątkować domino dobrych uczynków, które mogą zmienić rzeczywistość. Bo dając, tak naprawdę otrzymujemy.

Może by jakiś patronat Globtrotera? Fajna inicjatywaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl