Forum dyskusyjne


INDIE W SIERPNIU GDZIE NAJLEPIEJ SIE UDAĆ

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

izabela719 dołączył
24.05.2011

izabela719 23:19 | 24.05.2011

PROSZĘ O INFORMACJE OSOBY KTÓRE W TYM CZASIE BYŁY W INDIACH . GDZIE NAJLEPIEJ O TEJ PORZE ROKU SIĘ WYBRAĆ. ?


Luti dołączył
22.04.2011

Luti 14:00 | 25.05.2011

Indie przede wszystkim to Złoty Trójkat (Delhi, Agra, Jaipur), Rajasthan, Khajuraho, święte miasta (najbardziej święte jest Varanasi, ale są też Haridwar i Rishikesh (czystsze i bliżej Delhi) i Himalaje. To wszystko można zobaczyć w ciągu 10-14 dni.
Oczywiście ciekawych miejsc jest nieskończenie więcej (np południowe Indie (trasa Chennai - Kerala), ale to powyższe to kwintesencja Indii : XXII w. w Gurgaonie i średniowiecze w wioskach pod Khajuraho. Bardzo indyjskie Varanasi, kolonialne Nowe Delhi i nowoczesny Gurgaon. I oczywiście Himalaje, one są tylko jedne.
Wszystko to dostępne jest w sierpniu. Ponadto masz jeszcze Ladakh (niesamowite miejsce, zwane Małym Tybetem). Oczywiście jest Goa, ale to nie sezon, ponadto gdzie indziej na świecie są ładniejsze plaże.


izabela719 dołączył
24.05.2011

Mistick dołączył
30.05.2011

Mistick 18:55 | 30.05.2011

Czasem jak sie jedzie samochodem milo jest posluchac w radiu o fajnych miejscach...odrazu czlowiekowi przychodzi do glowy plan wyjazdu do takiego miejsca.Znacie moze radio, w ktorym prowadzacy jest w stanie zachecic sluchacza do odwiedzenia miejsca?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl