Forum dyskusyjne


WYPRAWA JUGOSŁAWIA 2011 - MOTOCYKLOWA

kategoria podróże po świecie

kwrs5 dołączył
29.05.2011

kwrs5 11:02 | 29.05.2011

02.07.2011r Kraje byłej Jug.Potężna dolina Neretwy,miejsca kaźni Serbów,górskie trasy Bośni,wspaniałe wina Maczugorii,,trochę po najbiedniejszym kraju Europy-Albanii,no i oczywiście Chorwacja wraz z jej parkami i trasa nadbrzeżną w kierunku Polski przez Alpy i trasę Grossglockner - tak przynajmniej planujemy oczywiście jak to na każdej wyprawie bywało plany ulegały pewnym modyfikacją,jednakże cel zawsze został osiągnięty - dużo zabawy,śmiechu i wspaniałych wspomnień.( ekipa planuje też lekko przychaczyć o Włochy ale to jest jeszcze kwestia do obgadania ) Nie jedziemy na maszynach typu statek kosmiczny tylko na tym co każdy ma najstarsza to HONDA z 1987 więc max .V=90 -100 km/h , nie nocujemy też w hotelach typu LUX***** zazwyczaj to namiot choć co 3 dzień nocujemy pod dachem w celu skorzystanie z porządnego prysznica a nie codziennych kąpieli w rzece,strumieniu czy jeziorze , posiłek w stepie,łące lub przy górskim potoku natomiast zawsze próbujemy najsłynniejszych regionalnych specjałów .Jeżeli chodzi o porozumiewanie się to w miarę znamy rosyjski (przydatny na Krymie),angielski(przydatny przy negocjacjach z policją turecką)no i włoski (tym posługuje się ksiądz który z nami jeździ)Jeżeli ktoś nie ma planów to zapraszam.W razie pytań ileonik@interia.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl