Forum dyskusyjne

Dodawanie zdjęć

kategoria uwagi do forum i serwisu

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 12:59 | 29.05.2011

Witam!
Chciałabym się dowiedzieć, czy tylko ja mam problem z dodawaniem zdjęć właściwej jakości do galerii globtrotera? Od kiedy funkcjonuje nowy image portalu, każde zdjęcie, które próbowałam tutaj zamieścić wygląda po prostu tragicznie. Kombinowałam już na różne sposoby: pomniejszałam, wyostrzałam na maxa itd., ale niestety te zabiegi nie działają. O co tu chodzi? Wcześniej wszystko było ok.

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 12:00 | 02.08.2011

ja mam taki sam problem ale jestm nowa na portalu wiec nie mam porownania jak bylo wczesniej. jakie musza byc wymiary dokladnie by wyszlo super??

ecosan dołączył
29.12.2011

ecosan 21:03 | 05.01.2012

Cześć, ja zjechałem z jakością do 100 kilo. Mam natomiast problem w dodaniu fotki do swojej wizytówki, może ktoś pomoże? No i gdzie można się przedstawić, bo wypadało by choć słówko o sobie. Pozdrawiam.

pabulum dołączył
12.09.2011

pabulum 08:48 | 06.01.2012

znalazłem ciekawy program do zmniejszania rozmiaru i wagi zdjęć IfranView. Pomógł mi w zmniejszaniu fotek bez masakrowania jakości

pabulum dołączył
12.09.2011

pabulum 08:51 | 06.01.2012

najpierw zmniejszam rozmiar do 640x 480 a następnie zapisuje jako 100 kb. To pomaga mi zachować ostrość

AZAR dołączył
11.03.2011

AZAR 10:16 | 06.01.2012

ecosan-musisz wejść na swój profil i jest tam taka pozycja -Dodanie/zmiana zdjęcia użytkownika -następnie wybierasz zdjęcie i zatwierdzasz.Może tak się zdarzyć jak to było u mnie że nie od razu Twoje zdjęcie się ukaże.Ja czekałem parę godzin

ecosan dołączył
29.12.2011

ecosan 23:16 | 06.01.2012

Dziękuje AZAR, poradziłem sobie, mam nadzieje ,że skutecznie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl