Forum dyskusyjne

Tam Airlines-ktoś leciał do peru

kategoria podróże po świecie

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 12:52 | 31.05.2011

czy ktoś leciał tymi liniami?jest dość tanio do Cusco przez Limę i Sao Paulo z madrytu ale lot dośc skomplikowany,przesiadki etc,więc pytanie czy się spóżniają etc,czyli wszystko co wiecie

romek26 dołączył
30.05.2006

romek26 19:01 | 31.05.2011

z frankfurtu do sao paulo nie było problemu, ale jak wracałem to samolot był opóźniony o 3 dni.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 22:04 | 31.05.2011

A kiedy leciałeś?Może w grudniu,wtedy wszystko było opożnione,przeraża mnie to połączenie z madrytu do sao paulo dalej do limy z limy do cusco,pomiędzy lotami ok 1,5 góra 2,55 min przerw,jak coś się wyłoży to masakra.właśnie dlatego chce się dowiedzieć jakie są te linie,czy są w porządku,jak załatwiają w momencie jak coś się opóżni etc.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 22:31 | 31.05.2011

Czytałem w necie że nie są złe ale nie było nic na temat tego co jest jak się wykłada lot jakiś.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl