Forum dyskusyjne


Poznań -Barcelona ryaner 39 em

kategoria podróże po świecie

lukassop dołączył
02.06.2011

lukassop 18:41 | 02.06.2011

Witam Serdecznie w pierwszej kolejności chciałbym przeprosić za lakoniczne pytanie jednak nigdy nie korzystałem z linii lotniczcyh, stąd też moje pytanie. Mianowicie chciałbym wylecieć z Poznania do Barcelony za pośrednictwem linii ryaner. Cena biletu objętego promocja w obie strony wynosi 158 zł, więc jakie opłaty dochodzą jeszcze do ceny biletu zakładając iż bagaż zaklasyfikujemy w kategorii do 15 kg. Jaka będzie ostateczna cena przelotu?. Bardzo proszę o pomoc, proszę również o wasze opinie dotyczące tych właśnie linii lotniczych jak i samej Barcelony. Serdecznie pozdrawiam


Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 20:34 | 04.06.2011

wpisuj byle jakie znaki z klawiatury tak min 3 w kazdej ramce i na koncu jak wybeirzesz rodzaj akrty to zoabczysz pełną cene jakbys sobie sam kupował, jezeli kupisz przez biuro podrozy najczesciej do tej ceny dojdzie oplata pobierana przez biura (od 20 do 80zł)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl