Forum dyskusyjne

Mogę przerwać lot nie czekając na miejsce docelowe Lot londyn lima

kategoria podróże po świecie

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 13:28 | 04.06.2011

Czy wiecie może,jeśli jest lot do limy z londynu air europa i z powrotem jest dzień czekania w madrycie na lot do londynu z powrotem,to czy mogę przerwać ten lot w madrycie odebrać bagaż i nie lecieć już do londynu?Ktoś tak kombinował?Oczywiście płacę jak za lot londyn-lima lima-londyn

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 13:32 | 04.06.2011

tak, możesz tak, tylko musisz pamiętać, aby bagaż w limie nadać tylko do Madrytu, możesz powiedzieć, że masz dużo czekania i że będziesz potrzebował paru rzeczy z bagażu głównego.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 14:00 | 04.06.2011

ale mają prawo mi odmówić?to air europa,nie znam lini:(

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 14:17 | 04.06.2011

aireuropa latała kiedyś z Warszawy, mają nawet dobrą siatkę połączeń, ale linie sklasyfikowałbym na poziomie alitalii.
Nie mogą Ci odmówić nadania bagażu tylko do miejsca tranzytowego, tym bardziej skoro masz długie czekanie, jedyny minus jest taki, że nie dostaniesz żadnego zwrotu za niewykorzystany mad-lon
Jest bardzo istotne, abyś pamiętał im to powiedzieć (chociaż z reguły check-in sam pyta czy bagaż nadajemy do ....wg biletu, który widzą) zanim zobaczysz na swoim tagu bagażowy kod lotniska w Gatwick :)

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 14:22 | 04.06.2011

Szukam jak dziki taniego połączenia do Limy i to jest jedyne jeszcze w rozsądnej cenie a z madrytu dolecę rynairem do poznania,pokombinuję,jakaś masakra z cenami na tym kierunku!!!tu z lodnynu jest za 3200 aureuropą.Mają jakieś restrykcje bagażowe etc?

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 14:31 | 04.06.2011

Widziałem,mają 23 kg także spoko a jak to jest z odbiorem bagażu tzn.gdzie się odbiera taki bagaż skoro lot się nie zakończył tak naprawdę,więc gdzie go szukać?sorry za szczegóły ale chyba jestem zdecydowany na ten lot.

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 15:42 | 04.06.2011

jakie masz daty lotu ? z londynu i z limy ?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl