Forum dyskusyjne


Połączenia lotnicze Delhi - Leh

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

lapilla dołączył
09.06.2011

lapilla 17:19 | 09.06.2011

Chciałabym zapytać o połączenia lotnicze z Delhi do Leh. Czy możecie polecić tanie linie, czy lepiej kupić bilet już na miejscu czy lepiej z Polski i najważniejsze, czy te samoloty często się spóźniają, bo czytałam na starszych forach, że nie dość że sprzedają za dużo biletów na jeden lot i mozna się nie zmieścić, to jeszcze czasem jest samolot opóźniony kilka dni, czy to rzeczywiście się potwierdza? Dziękuję za wszelkie infoStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl