Forum dyskusyjne


autostop na Ukrainie i w Mołdawii

kategoria podróże po świecie

żłobik dołączył
09.08.2008

żłobik 19:05 | 10.06.2011

Witam! w przyszłym tygodniu startujmy (dwie osoby) z PL do Odessy (dokładniej do Illiczivska). Jakie macie doświadczenia z jazdy stopem po Ukrainie lub Mołdawii? Czy jest bezpiecznie? Trzeba płacić? Czy ktoś może jechał przez Mołdawię do Odessy? Czy to dobra trasa? Jak z natężeniem ruchu?
Już teraz dziękuję za wszystkie wskazówki i uwagi ;-)
Pozdrawiam


Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 22:54 | 10.06.2011

Do Lwowa dojechalem stopem, nie placilem ale widać ze czasem licza na kase. Z Lwowa pociagiem do Odessy, nie wychodzi az tak duzo. Z Odessy za grosze jest bus do Illiczevska. Jeżeli chcesz promem popłynąć do Gruzji to licz się z czekaniem-odplywa chyba co 3-4 dni;] chyba że akurat będziesz miala szczescie;)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl