Forum dyskusyjne

Przeloty

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 19:55 | 13.06.2011

Witam wszystkich.
Czy ktoś może słyszał o jakiś ciekawych promocjach na przeloty do Indii. Miasto nie ma znaczenia. A najlepiej do Katmandu, bo taki jest cel na początek.
Będę wdzięczny za wszelkie info.
Pozdrawiam

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 22:44 | 14.06.2011

to chyba trzeba od mapy Indii zacząć :)

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 10:19 | 15.06.2011

A w jakim celu?
Skoro nie masz nic do powiedzenia sensownego w temacie to nie próbuj swoich nieudolnie uszczypliwych uwag dołączać.
Ja potrzebuję konkretnej informacji i post ten napisałem do ludzi poważnych, konkretnych i chcących udzielić pomocy, czy informacji, bo zdaje się po to ten portal jest. Ja również udzielam konkretnej informacji i pomocy innym, a nie zajmuję się komentowaniem wypowiedzi, czy obrazków innych osób i umieszczaniem swoich, chwaląc się gdzie to ja nie byłem, reklamując przy tym biuro podróży tramping.
Chcę się tanio dostać do Katmandu, a praktycznie jedyna, najtańsza droga jest przez Indie (oprócz Qatarairways, które latają do Katmandu). Zdaje się, że na mapie Nepal sąsiaduje z Indiami, czy może się mylę? Szukam promocji do Indii (delhi, mumbay - gdziekolwiek) lub bezpośrednio Kathmandu.
Skomentuję tak: to chyba trzeba od kultury osobistej zacząć :)

laupinka dołączył
28.12.2010

laupinka 16:20 | 15.06.2011

Najtaniej moim zdaniem do Kathmandu można się dostać z Kijowa- AirArabia, koszt jakies 1100zł w jedna str.Do kijowa można pociągiem albo wizzariem z wroclawia za jakies 80 zł.

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 16:59 | 15.06.2011

Spokojnie, chyba się uniosłeś, ale niepotrzebnie, bo przecież moja odpowiedź grzecznie i konkretnie wynikła z Twojego pytania, z którego jasno wynika, że „szukasz lotów do Indii”[…] „a najlepiej do Kathmandu”. Źle sformułowałeś pytanie i jeszcze niegrzecznie masz wątpliwości co do mojej kultury osobistej. Mogłeś zadać pytanie o loty do dowolnego miasta w Indiach albo do Kathmandu i by nie było problemów. Ja widząc, że lokujesz Kathmandu w Indiach - odesłałem Cię do mapy. Tramping nie jest nazwą mojego biura podróży ani mojej firmy. Poza tym, poza linkiem w moim profilu, nie umieszczam żadnych odnośników reklamowych do mojej firmy ani nie reklamuję się w postach na forach. Doceniam, że Ty go znalazłeś i dziękuję za reklamę, bo z moich ust na Tym forum to nie padło. Mam dużo swoich stałych, sprawdzonych klientów i nie szukam na siłę nowych, przy okazji nie toleruję reklamy w formie umieszczania odnośników do strony komercyjnej w treści forów. Moje zdjęcia również nie są nigdzie podpisywane, więc skąd takie oskarżenie ? Jak ktoś będzie chciał ode mnie czegoś więcej niż samej pomocy to mnie znajdzie.

Jeżeli chcesz dostać się do Kathmandu to w zasadzie jest kilka opcji z Europy są loty Etihad Airways, JetAirways, AirIndia,Qatar Airways, Kingfisher , OmanAir czy AirArabia. Z pośród tych pierwsze trzy mają umowy z LOTem i Lufthansą i można nimi zrobić dolot z Polski. W tym momencie do 19.06 promocję ma JetAirways i na przykład na jednym bilecie z Warszawy do Kathmandu przelot w obie strony kosztuje ok. 3400 zł, a sam lot z Brukseli (przy założeniu własnego dojazdu np. liniowym autobusem) kosztuje niecałe 2400 zł, Qatar i Etihad nie mają na razie żadnych promocji, jeżeli będą to najtaniej do Kathmandu mają z Londynu, w zeszłym roku ceny kształtowały się ok. 2200-2500 zł. Jak chodzi o tranzyt przez Delhi to jest to zdecydowanie najtańsza opcja jednak niesie ze sobą pewne ryzyko łączenia dwóch niezależnych biletów lotniczych (dwie osobne umowy o przelot), gdzie w przypadku opóźnienia jednego z samolotów przesiadkowych drugi nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności (nie mówię o porcie tranzytowym danego przewoźnika). Jak na razie z promocji są tylko loty aeroflotu, można jeszcze znaleźć miejsca na jesień poniżej 2000 zł, ja osobiście czekam jeszcze na promocję Finnair’a, która powinna pojawić się na początku lipca, wtedy też loty powinny być poniżej 2000 zł a są realne również za 1600-1700zł. Do tego loty DEL-KTM-DEL np. spicejetem albo jetlitem są najczęściej w cenie od 600-700 zł w obie strony. Bombaj jest gorszym kierunkiem, bo lata do niego mniej linii lotniczych niż do Delhi.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl