Forum dyskusyjne

Znowu klon

kategoria podróże po świecie

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 18:26 | 18.06.2011

Pytanie do GlobAdmina,odpowiedz oczywiście po urlopie.
Chciałbym się dowiedzieć czy posiadacie w bazie danych numery ID zbanowanych userów?Bo np. znowu jest aktywny użytkownik z ID niesławnej pamięci Zibisia.Czy istnieje też możliwość wyłapywania osób łączących się przez proxy??

akras dołączył
03.07.2010

akras 19:11 | 18.06.2011

Smutne to. Ale może wrócił, żeby się zrehabiliować? Myślę, że trzeba się będzie przyglądać poczynaniom dawnego Zibisia.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 19:15 | 18.06.2011

Mario, nie wiem, czy odpowiem za Admina, ale to chyba nie takie proste. Przecież można się łączyć z Globem (internetem) z różnych komputerów, w tym również z kawiarenek internetowych, nie da się tego wszystkiego zablokować ... pozdro

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 19:47 | 18.06.2011

Akras masz rację dajmy drugą szansę Zibisiowi,niech się zrehabilitule.
Smoku Ty też masz rację-ale przynajmniej można wyłapać te klony które nie zadały sobie tyle trudu i nie zmieniły ID aby zmylić GlobAdmina-patrz przykład Zibisia.
Znam przykłady jakoby z tego samego kompa logowały się siostrzeniec i wujek-wtedy jest dylemat-wierzyć czy nie wierzyć?

akras dołączył
03.07.2010

akras 19:51 | 18.06.2011

Tak, ale w przeciwieństwie do Zibisia, duet wujek-siostrzeniec nie narobili głupot i krzywd na Globie. Patrzmy na działalność Podróznika...

Podróznik 56 (ban) dołączył
06.04.2011

Podróznik 56 (ban) 20:35 | 18.06.2011

Czytam to bardzo uważnie,i proszę was nie oskarżajcie kogoś bez jakichkolwiek dowodów,czyżby logowanie zakładamy z tego samego kompa miało być dowodem powstania klona?-///

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 12:10 | 19.06.2011

Podróżniku,to jak wytłumaczyć ten fakt inaczej?Zibiś to Podróżnik,jeśli jest inaczej to napisz kim jesteś?Wujkiem Zibisia czy też żoną?
Tak jak Akras pisała zostań z nami tylko zachowuj się.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 12:35 | 19.06.2011

Nie jest tak żle, Zibiś miał słabe zdjęcia i się wymądrzał i wszystkich obrażał, Podróżnik ma świetne zdjęcia (szkoda, ze nie do oceny) i daje dość praktyczne porady. Poza tym Mario, na stronie wyślwietla się tylko początek IP komputera, zbieżność może być przypadkowa, tylko Admin zna pełne IP

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 13:16 | 19.06.2011

nie znam dziaalnosci uwczesnego zibisia i nie moge wypowiadac sie na jego temat ale uwazam , ze dzialaniewujka siostrzenca jest bardzo naganne pomijam fakt kopiowaniei z netui podawanie ich jokoby swoich to jest oszustwo tak samo jak milczenie gdy pytaja o profesure +milczenie ma niechybnie sugrowac .....tak to ja!!!! jestesmy oszukiwani

akras dołączył
03.07.2010

akras 13:38 | 19.06.2011

Nie sprawdzalam, czy opowiesci "wujka" są wzięte żywcem z internetu. Prawdę mówiąc nie miałam czasu nawet ich przeczytać, bo każdego dnia była nowa porcja wiadomości, zresztą pisałam już tutaj, że mi się to nie podoba.
Ale jeśli to plagiat, to wpisy powinny być usunięte! I to jest kolejna sprawa do GlobAdmina.
Co do nowego Zibisia, to da się zauważyć, że tak jak "stary" chwali się wieloma odwiedzonymi krajami, a zdjęcia zamieszcza tylko z Polski.
Pozdrawiam.

Podróznik 56 (ban) dołączył
06.04.2011

Podróznik 56 (ban) 08:26 | 20.06.2011

Nie mam sobie nic do zarzucenia ,plgiatu nie stosuję ,Zibisiem nie jestem, i co najważniejsze nie stosuję wojen podjazdowych tak jak to niektórzy stosują, .moim zadaniem jest pokazywanie zdjęć w miarę możliwości dobrej jakości i to robię, nie mam zamiaru wchodzić w zawiłe polemiki ,które nic dobrego nie wróżą .Jeżeli chodzi o fotki z zagranicy to jest tego sporo ,ale jakość ich jest słaba ,bo i aparat był jaki był,ale i to się zmieni.Mam propozycję, jeżeli moja osoba się komuś nie podoba,a takich osób znajdzie się więcej np: 10-to sam zlikwiduję konto.-POZDRAWIAM

AlicjaGd dołączył
30.09.2010

AlicjaGd 08:19 | 20.06.2011

Bardzo ciekawy wątek na temat mojego "ulubieńca" Mowa o tym osobniku Zibiś(ban) www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=24498 
no tak komentarze pod swoimi zdjęciami podobne tzw wymądrzanie się i sporo zdjęć z kujawsko-pomorskiego :) Bardzo możliwe iż to to ta sama osoba !

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 09:00 | 20.06.2011

Proponuję go olać ,jeszcze nie jeden taki się znajdzie

danula dołączył
07.04.2004

danula 11:02 | 20.06.2011

benbm ma rację- zignorujmy go i tyle ! Nie pierwszy to i nie ostatni przypadek.

gastropoda dołączył
19.05.2011

gastropoda 18:07 | 20.06.2011

"i co najważniejsze nie stosuję wojen podjazdowych" - podróżnik 56 / ......... czyżby? chciałbym wierzyć, że będzie dotyczyć to przyszłości, bo w przeszłości tak nie było...
więcej luzu - pozdrawiam

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 21:10 | 20.06.2011

Bardzo Cię proszę podrozniku abyś powstrzymał się od oceniania moich fotek Ty nie dajesz do oceny swoich a nie jesteś w jury tego portalu wiec nie oceniają moich .

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl