Forum dyskusyjne


Przejazd samochodem do Chorwacji

kategoria podróże po świecie

GerardZ dołączył
28.03.2008

GerardZ 10:14 | 25.06.2011

W okolicach 27 lipca wybieram sie do Chorwacji, dokładnie do Jezer na nurkowanie. Jako, że jadę sam i samochodem to mam wolne jedno lub max dwa miejsca i mogę kogoś zabrać, dzieląc sie kosztami ropy i autostrad na pół lub na trzy części. Najbliższa duża miejscowość do wyspy Murter gdzie leżą jezera to Sibenik. Szczegóły przejazdu/trasy możemy wspólnie ustalić. Pozdrawiam i czekam na zainteresowanych. GerardStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl