Forum dyskusyjne


Pokazy slajdow - Szczecin

kategoria inne

Kbee dołączył
19.01.2007

Kbee 16:51 | 07.03.2007

Rozpoczynamy w Szczecinie w Klubie Kontrasty nowy cykl spotakań z podróżnikami i włóczęgami pod nazwą: Biesiada Turystyczna.
Jezeli chcesz podzielic sie swoimi wrazeniami z innymi, pokazac co przezyles, pochwalic sie zdjeciami i opowiesciami zapraszamy! Zgloszenia prosimy wysylac na: lukczab@wp.pl z dopiskiem w tytule: Biesiada Turystyczna


Kbee dołączył
19.01.2007

Kbee 16:52 | 07.03.2007

15 marca o godzinie 19.00 w Klubie Kontrasty w Szczecinie, przy ulicy Wawrzyniaka 7a rozpoczyna się cykl spotkań pod nazwą Biesiada Turystyczna. Na pierwszej Biesiadzie Turystycznej pokażemy slajdy z wyprawy do Czarnogóry - najmłodszego państwa Europy.

Dzięki nim przeniesiemy się na górskie szlaki wapiennego masywu Komovi, powłóczymy się po spalonych słońcem, dzikich bezdrożach pasma Bjelasica, krocząc nad przepaściami zdobędziemy najwyższy szczyt Gór Dynarskich - Bobotov Kuk. Po górskich trudach pojedziemy na spływ malowniczą Tarą. Razem z prawosławnymi pielgrzymami odwiedzimy monastyr z relikwiami św. Wasyla. Poczujemy niezwykły klimat kamiennych zaułków starej części Kotoru, zwiedzimy prywatną wyspę hotelową oraz średniowieczne ruiny Starego Baru...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl