Forum dyskusyjne

Do Admina

kategoria inne

akras dołączył
03.07.2010

akras 12:02 | 29.06.2011

Proszę spojrzeć na dyskusję pod zdjęciem:
www.globtroter.pl/zdjecia/103988,indie,indie,indie,indie.html  To nie jest jedyny plagiat tego użytkownika Globa.
Kiedy będzie wreszcie jakaś reakcja?
Pozdrawiam
Akras

bogdan_wanko dołączył
09.10.2007

bogdan_wanko 12:07 | 29.06.2011

Dołączam się do zapytania i proszę o natychmiastową reakcję, a użytkownik jkh12 powinien ponieść karę, są odpowiednie instytucje, które za takie coś ścigają.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 12:30 | 29.06.2011

A ja proszę o reakcje w sprawie tego samego użytkownika o nicku Ivanhoe moja prośba o reakcje była około 2 tygodni temu

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 12:30 | 29.06.2011

A ja proszę o reakcje w sprawie tego samego użytkownika o nicku Ivanhoe moja prośba o reakcje była około 2 tygodni temu

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 12:32 | 29.06.2011

Bogdan a Ty gdzie się podziewales?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 12:56 | 29.06.2011

Witam

po urlopie powoli przedzieram się przez forum i komentarze i nie każdy z wspomnianych tematów jest mi znajomy.

Liczę więc na Waszą pomoc :-)

Jeśli chodzi o sprawę jkh12, to myślę, że najpierw sam użytkownik powinien odpowiedzieć na forum na pytanie czy zamieszcza na serwisie Globtroter.pl zdjęcia tylko swojego autorstwa.
Poproszę go o to osobiście, aby włączył się w tą dyskusję.
Przyznaję, że nie znam tematu, więc nie chcę teraz opowiadać sie po którejś ze stron ...

pozdrawiam
GlobAdmin

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 13:00 | 29.06.2011

Witam

Piotrze, tak jak podałam 2 tygodnie temu podczas urlopu serwisem zajmowały się osoby, które nie rozwiązywały tego typu dylematów, to zadanie czekało na mój powrót.
Prześledziłam wymianę komentarzy ze wspomnianym użytkownikiem i skontaktowałam się z nim.

Więcej informacji przekaże Ci na priva.

pozdrawiam
GlobAdmin

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 13:22 | 29.06.2011

Ok, orientuję się już mniej więcej w temacie zarzutów wobec jkh12 i czekam na jego publiczną odpowiedź na pytanie czy jest autorem zamieszczonych na Globtroter.pl zdjęć ...

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu tygodnia (użytkownik ostatni raz logował się 24.06.2011) konto jkh12 zostanie zablokowane.

pozdrawiam
GlobAdmin

bogdan_wanko dołączył
09.10.2007

bogdan_wanko 18:25 | 29.06.2011

lekko zapracowany byłem, ale jak tylko dzisiaj zajrzałem to szczęka mi opadła, takiego bezczelnego plagiatu, można powiedzieć kradzieży to jeszcze nie widziałem

akras dołączył
03.07.2010

akras 19:13 | 29.06.2011

Bogdan Wanko nie chcę Cię denerwować, ale zdaje się, że Jkh wstawił tu mnóstwo splagiatowanych zdęć i kto wie czy nie opowieści o Indiach.
Wszystkie wątki wskazują na inne osoby. Jak jestem na Globie, takie coś zdarzyło sie po raz pierwszy. Ale jestem tu tylko od roku :)

akras dołączył
03.07.2010

akras 23:40 | 29.06.2011

Mam nadzieję, że wszystko się unormuje.

jkh12@interia.pl (kontoo zablokowane) dołączył
12.02.2011

jkh12@interia.pl (kontoo zablokowane) 07:19 | 03.07.2011

Stopień zacietrzewienia jest równy bezgranicznej indolencji i braku myślenia - myślę , że powody tego są różne , przyziemne i wynikające z chęci pokazania znajomości rzeczy. Ale niestety znajmość rzeczy kończy się zawsze na tym co można samemu przewidzieć, wiedzieć i uczynić. Dobrym przykładem tutaj, a mam taka pasję czy lepiej nazwac można idee fix, że polecam literaturę w konfrontacji z podróżami. A więc egzytuje w naszej przestrzeni jeden z najlepszych pisarzy polskich na emigracji , mało znany w Polsce - Andrzej Bobkowski. Ten podróżnik i pisarz miał swój zyciorys , który można nazwać niesamowitym i ze swojego wyboru. Wtrętem do mego komentarza niech będzie książka "Szkice piórkiem" tegoż autora, którą można nazwać też podróżniczą - rowerem po Francji w 1940 roku podczas inwazji niemców z batiarem lwowskim i jednocześnie cwaniakiem warszawskim, przejechał kilka tysięcy kilometrów, opisując niesamowite zdarzenia, przyrodę, charaktery ludzi z którymi spotykał się. Po wojnie wyjechal do Urugwaju z Europy tylko dlatego, że czuł koniec swojej kultury na tym kontynencie. Nie będę tutaj komentował i opisywał jego książek, Globtroterzy powinni zacząc czytać !!!!!!!!
A więc można powiedzieć, że będąc w różnych sytuacjach i towarzystwach, można narazić się na rózne zarzuty i pretensje. Mało tego można być "oskarżonym"o wszystko to, co ten który "oskarża" nie może przewidziec, wiedzieć, objąć swoim rozumem. Bo czy Wy Globtroterzy siedząc z nieznajomymi i opowiadając im swoje podróże, swoje wrażenia , spostrzeżenia, nie macie wrażenia, że traktowani jesteście jak rybak ze złowiona kolejną dużą rybą? Jestem uczestnikiem for zagranicznych anglojęzycznych i japońskich, które są dla nas Polaków, niedostepne, czego należy bardzo żałować. Tworzymy z przyjaciółmi wiele fotograficznych stron z różnych krajów.Obecni jesteśmy na stronach ineternetowych ze swoimi pseudonimami i przybranymi nazwiskami, po to, by zinteresować na przykład samych hindusów swoim krajem i tym co widzimy w nim. Dotyczy to innych stron świata. Czy można więc przewidzieć, że komentując fotografie, artykuły i komentarze nie jest się w sytuacji wlaśnie tego nieznajomego towarzystwa i ich nieznajomości rzeczy przy jednoczesnym podejściem jak do przysłowionego rybaka? Powstanie Globtrotera polskiego jest bardzo znaczącym momentem i po prostu włączyłem się uważająć ten portal za myśl mądrą i napewno poznawczą. Trzeba tylko z uporem i maniactwem dalej podróżować, włóczyć się i nabierać doświadczenia, czego wszystkim na tym portalu życzę - jkh12

crazyboy dołączył
16.01.2010

crazyboy 08:29 | 03.07.2011

jkh12 dzięki za reakcję,czytałem Twoją odpowiedz parokrotnie i wnioskuję że jesteś autorem wszystkich zdjęć umieszczonych przez Ciebie na Globtroterze, a te same zdjęcia znalezione na stronach angielskojązycznych zostały tam zamieszczone przez Ciebie występującego pod innym pseudonimem.
Nie zostało nam nic innego jak tylko przeprosić Ciebie za podejrzenia o plagiat.
Napisz proszę czy organizujesz jako wytrawny podróżnik jakieś spotkania gdzie opowiadasz o Twoich wojażach?

crazyboy dołączył
16.01.2010

crazyboy 09:14 | 03.07.2011

jkh12 szkoda że usunąłeś fotki z Indii,były naprawdę dobre.

12.02.2011

jkh12@interia.pl (kontoo zablokowane) 09:40 | 03.07.2011

Moje fotografie i artykuły powoduja nieporozumienia na portalu i odwracają uwagę od sedna - czyli gawędzenia o namietności podróżowania, dlatego uznałem,że powinienem je usnunąć i kolejno będę je usuwał. Dziękuję za list, serdecznie pozdrawiam jkh12

12.02.2011

jkh12@interia.pl (kontoo zablokowane) 09:44 | 03.07.2011

Stopień zacietrzewienia jest równy bezgranicznej indolencji i braku myślenia - myślę , że powody tego są różne , przyziemne i wynikające z chęci pokazania znajomości rzeczy. Ale niestety znajmość rzeczy kończy się zawsze na tym co można samemu przewidzieć, wiedzieć i uczynić. Dobrym przykładem tutaj, a mam taka pasję czy lepiej nazwac można idee fix, jest literatura w konfrontacji z podróżami. A więc egzytuje w naszej przestrzeni jeden z najlepszych pisarzy polskich na emigracji , mało znany w Polsce - Andrzej Bobkowski. Ten podróżnik i pisarz miał swój zyciorys , który można nazwać niesamowitym i ze swojego wyboru. Wtrętem do mego komentarza niech będzie książka "Szkice piórkiem" tegoż autora, którą można nazwać też podróżniczą - rowerem po Francji w 1940 roku podczas inwazji niemców z batiarem lwowskim i jednocześnie cwaniakiem warszawskim, przejechał kilka tysięcy kilometrów, opisując niesamowite zdarzenia, przyrodę, charaktery ludzi. Opowieści z podróży po Francji w tak strasznym czasie przyjmowane były z uśmiechem do czasu ukazania się książki i opisów tegoż batiaro cwaniaka lwowsko warszawskiego.
Po wojnie wyjechal do Urugwaju z Europy tylko dlatego, że czuł koniec swojej kultury na tym kontynencie. Nie będę tutaj komentował i opisywał jego książek, Globtroterzy powinni zacząc czytać !!!!!!!!
A więc można powiedzieć, że będąc w różnych sytuacjach i towarzystwach, można narazić się na różne zarzuty i pretensje. Mało tego można być "oskarżonym"o wszystko to, co ten który "oskarża" nie może przewidziec, wiedzieć, objąć swoim rozumem. Bo czy Wy Globtroterzy siedząc z nieznajomymi i opowiadając im swoje podróże, swoje wrażenia , spostrzeżenia, nie macie wrażenia, że traktowani jesteście jak rybak ze złowiona kolejną dużą rybą?
Jestem uczestnikiem for zagranicznych anglojęzycznych i japońskich, które są dla nas Polaków, niedostepne, czego należy bardzo żałować. Tworzymy z przyjaciółmi wiele fotograficznych stron z różnych krajów.Obecni jesteśmy na stronach ineternetowych ze swoimi pseudonimami i przybranymi nazwiskami, po to, by zinteresować na przykład samych hindusów swoim krajem i tym co widzimy w nim. Dotyczy to też innych stron świata. Czy można więc przewidzieć, że komentując fotografie, artykuły i komentarze nie jest się w sytuacji wlaśnie tego nieznajomego towarzystwa i ich nieznajomości rzeczy przy jednoczesnym podejściem jak do przysłowionego rybaka?
Powstanie Globtrotera polskiego jest bardzo znaczącym momentem i po prostu włączyłem się uważająć ten portal za myśl mądrą i napewno poznawczą. Trzeba tylko z uporem i maniactwem dalej podróżować, włóczyć się i nabierać doświadczenia, czego wszystkim na tym portalu życzę - jkh12

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 12:05 | 03.07.2011

Witam

jkh, dziękuję zarówno za maila na priva, jak i za wypowiedź na forum.
W związku z poważnym zarzutem, mam tylko jedno pytanie i proszę o krótką odpowiedź- "tak" lub "nie".

Pytanie brzmi: Czy jesteś autorem wszystkich zamieszczonych na swoim profilu zdjęć?

Dziękuje za poprzednią wiadomość, a teraz proszę o krótką odpowiedź.

pozdrawiam
GlobAdmin

akras dołączył
03.07.2010

akras 12:51 | 03.07.2011

Dobre pytanie :) Crazyboy - usunięte zostały także artykuły. Może pytanie powinno brzmieć: "czy wszystkie do tej pory wstawione przez jkh na portal Globtrotera zdjęcia i artykuły były własnością jkh?"
Pozdrawia.

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 13:57 | 03.07.2011

Dla mnie sprawa jest jasna, gdyby ktoś wskazał na innym portalu zdjęcia, które tutaj opublikwałem i tam też by były moje zdjęcia to bym nie wypisywał wielkich filozofii o uświadamianiu hindusów jaki ich kraj jest piękny i o portalach angielskojęzycznych niedostępnych dla Polaków (???) tylko bym napisał, że to teź moje zdjęcia. Stop.

akras dołączył
03.07.2010

akras 15:06 | 03.07.2011

Tekst- odpowiedź pokazał się w prawie tej samej formie 2 razy tutaj, ponownie pod zdjęciem jkh secesyjnej kamienicy, w mojej prywatnej poczcie. Ale po co pojawił sie w relacjach z podróży? Naprawdę, myślałam, ze ktoś przed opublikowaniem czyta te teksty, a tu wygląda na to, że program Globtrotera dodaje je automatycznie...:( Zwłaszcza, że to nie jest relacja z podróży!

Ivanhoe (konto zablokowane) dołączył
17.06.2011

Ivanhoe (konto zablokowane) 21:33 | 03.07.2011

Oczywiscie ze tak, mysle tez ze komentarze sa nie na miejscu i nie dotycza podrozy tylko mojej osoby

Ivanhoe (konto zablokowane) dołączył
17.06.2011

Ivanhoe (konto zablokowane) 21:36 | 03.07.2011

sczegolnie atakowanej przez piotrawaz nie wiem dlaczego

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 22:49 | 03.07.2011

hmm..., jkh jak widzę, tym razem pomyliłeś swoje konto z Ivanhoe.
Chyba nie mamy już żadnych wątpliwości ...

pozdrawiam
GlobAdmin

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 23:17 | 03.07.2011

Dziwne rzeczy się tu dzieją. Adminie, panujesz jeszcze nad tym wszystkim ?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:32 | 03.07.2011

Witam

owszem, dziwne rzeczy, i po raz kolejny okazuje się, że nie wszyscy potrafią w uczciwy sposób korzystać z dobrodziejstw anonimowości jakie dają serwisy społecznościowe.

Zgodnie z regulaminem oba konta użytkownika zostają zablokowane, a materiały zostaną jutro usunięte.

Dziękuję tym z Was, którzy zwrócili mi uwagę na nieuczciwe postępowanie tego usera.

pozdrawiam
GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl