Forum dyskusyjne

wiza tranzytowa Rosja

kategoria podróże po świecie

james-bond dołączył
30.06.2011

james-bond 15:46 | 30.06.2011

Chcę uzyskać rosyjską wizę tranzytową na przejazd samochodem. Nagle mówią mi, że ONI do wizy wpisują numer rejestracyjny samochodu, markę, a nawet jego kolor! Czyli oznacza to, że jak będę wjeżdżał innym samochodem czy np. pociągiem, to mogą nie wpuścić!? Czy ktoś ma doświadczenia w tym względzie?

karolinapl dołączył
27.06.2011

karolinapl 09:38 | 01.07.2011

ONI wszystko mogą :) , i generalnie wszystkich mają gdzies...robią co chcą... a jesli bedziesz jechał samochodem słuzbowym , to musisz miec upoważnienie notarialne ( w j. rosyjskim również ) do korzystania z auta...

james-bond dołączył
30.06.2011

james-bond 10:09 | 01.07.2011

Dzięki za info, choć planuję jechać własnym samochodem. Ale teraz się waham w ogóle co do tej wizy tranzytowej, bo może mi się odechcieć jechać samochodem i przy wjeździe np. pociągiem może być problem. Zatem czekam na Wasze dalsze pomysły.

karolinapl dołączył
27.06.2011

karolinapl 13:47 | 01.07.2011

jesli pojedziesz pociągiem to nie powinienes miec problemu... a gdzie konkretnie chcesz jechac?

james-bond dołączył
30.06.2011

james-bond 15:22 | 01.07.2011

Sama piszesz - i słusznie! - że ONI mają wszystko i wszystkich głęboko gdzieś, a tu nagle "nie powinieneś mieć problemów"?! Po to ONI wpisują do wizy numer rejestracyjny, markę samochodu, a nawet jego kolor, żeby się czepiać i utrudniać życie, jeżeli cokolwiek jest nie tak! A więc nie mogę niestety liczyć na to, że "powinienem lub nie powinienem" mieć kłopoty...

karolinapl dołączył
27.06.2011

karolinapl 16:04 | 01.07.2011

kiedy autem przekraczalam granice czepiali sie najpierw Bialorusini,a potem Rosjanie...kiedy jechalam pociagiem ,sprawdzono mi tylko paszport i po krótkiej rozmowie i kilku pytaniach sluzba celna opuscila przedzial... Z otrzymaniem wizy zawsze moze byc roznie, ale chodzilo mi o to, ze kiedy bedziesz jechal pociagiem ONI beda mieli mniej powodów do czepiania sie, bo do srodka transportu Они не придрутся... i tylko o to mi chodzilo...

james-bond dołączył
30.06.2011

james-bond 10:52 | 04.07.2011

Chodzi o to, aby nie pridralis do samej wizy... Pal licho środek transportu!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl