Forum dyskusyjne

Stopem na południowy-wschód

kategoria podróże po świecie

roadtosomewhere dołączył
01.07.2011

roadtosomewhere 23:11 | 01.07.2011

Szukam towarzysza lub odważnej towarzyszki podróży do stopowania do Gruzji i Armenii lub Turcji i Iranu(w tym drugim przypadku wizy irańskie wyrabialibyśmy w Turcji, bo tam łatwiej niż u nas). Co do trasy-to jestem gotowa do daleko idącego kompromisu:-) Termin- im szybciej wyjazd, tym lepiej. Ile można siedzieć w zimnej i deszczowej Polsce?;-) Wrócić chciałabym najpóźniej około połowy sierpnia. Doświadczenie w tego typu podróżach, może nie za wielkie, ale mam: w ubiegłym roku zjechałam w ten sposób część Turcji i Syrię, wcześniej była Rumunia i Krym. Jestem z Katowic, mam 28lat. Proszę o kontakt na adres: tnga@poczta.onet.pl.

roadtosomewhere dołączył
01.07.2011

roadtosomewhere 21:12 | 03.07.2011

Ja już osobę do stopowania znalazłam. Jupiiii.....:-)) Wyruszamy 11.07, wracamy ok. 20 sierpnia. Zarys planu jest z grubsza taki: Jedziemy na Wschód Turcji lub do Armenii(pewnie jakiś tydzień nam to zajmie), składamy wniosek o wizę irańską, czekając na jej wystawienie (kolejny ok. tydzień) zwiedzamy wsch.Turcję/Armenię, a potem juz do Iranu. W środę ustalimy wiecej szczegółów.

Dużo osób do mnie pisało w sprawie tego wyjazdu, za co bardzo dziękuję, a także przepraszam te osoby, którym nie odpowiedziałam (maili było naprawdę dużo). Fajnie byłoby gdyby z tego zainteresowania coś więcej wypaliło:-) Może udałoby się zorganizować większą grupkę takich dwójek stopowych. Póki jeździlibyśmy stopem(a nie wiem, czy w Iranie czy Armenii z racji taniego transportu publicznego bedziemy dalej stopa praktykować), poruszalibyśmy się oczywiście w takich parach, a zwiedzalibyśmy, nocowali wspólnie. W ubiegłym roku w takiej luźnej grupce (ktos tam się odłączał, bo musiał wcześniej wracać, ktoś dolatywał później) w porywach 10 osób jeździłam po Turcji i Syrii, i jest to naprawdę fajny patent:-) Gdyby więc ktoś był zainteresowany przyłączeniem się do części lub całości trasy, to piszcie tutaj i dobierajcie się w pary stopowe:-)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl