Forum dyskusyjne


Wymiana domów

kategoria podróże po świecie

wanderer12 dołączył
28.03.2011

wanderer12 13:16 | 04.07.2011

Witam, marzy mi się wycieczka za granice a dokładnie to do Indii, lecz jasne jest ze zawsze istnieją kłopoty z finansami na taki cel, poszukując rozwiązania tego dylematu odszukałem artykuł o ewentualności wymiany mieszkań na czas wakacji. Co o tym myślicie, robiliście to kiedyś, jest to bezpieczne?


vermilius dołączył
31.03.2011

vermilius 13:17 | 27.07.2011

Ja podróżuję tak już od około roku. Bardzo fajna sprawa, gdyż można poznać ciekawych ludzia a przy tym sporo zaoszczędzić. Oczywiście ogólne zasady bezpieczeństwa trzeba przy tym zachować, ale mnie nigdy nic złego nie spotkało, gdy korzystałem z wymiany za pośrednictwem tego serwisu www.homeexchange24.com Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl