Forum dyskusyjne

safari z Nairobi

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

senia dołączył
20.06.2008

senia 14:53 | 05.07.2011

Polećcie organizatora, pls. Mam jakieś namiary ale jest rozrzut cenowy. Ile powinno kosztować safari 5-cio dniowe, żeby nie przepłacić. Noclegi w namiotach. dzięki za pomoc.

senia dołączył
20.06.2008

senia 09:07 | 08.07.2011

Hallo, nie ma tu żadnych miłośników Afryki?

annowi dołączył
01.02.2011

annowi 10:27 | 08.07.2011

miłośników Afryki pewnie jest pełno , ale czas wyjazdów pewnie ...... safari to cena umowna , ja 4 dniowe zapłaciłam 700 dol, na dwie osoby ale trzeba ustaloc trasę i trzeba się targowac ... pozdrawiam
ja byłam w Kenii

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 10:39 | 08.07.2011

w Nairobi znajdziesz cala mase firm organizujacych safari, a cena zalezy od standardu no i od negocjacji ;)

ja korzystalam z pomocy biura www.australken.com  - skontaktuj sie z nimi przygotuja Ci oferte na miare Twoich mozliwosci i z pewnoscia safari z nimi bedziesz milo wspominal! o ile pamietam ja 2 lata temu placilam ok 120$ za dobe z opcja noclegu w lodge i namiotach.

:)

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 12:36 | 08.07.2011

Jechałem z africahomeadventure-bardzo jestem zadowolony,440 $ z transferami,wyżywieniem,namiotami wojskowymi,hotelem w nakuru z wyżywieniem.3 dni masai mara plus lake nakuru.
Pozdr

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 14:09 | 08.07.2011

Hej . Cena to oczywiście wazny aspekt i napewno warto się potargować ale nie daj się wrobić w za bardzo (jak na Afrykę) atrakcyjną cenę i za co za tym idzie - 8 osób w wanie bo nic nie zobaczysz nie mówiąc już o zrobieniu fajnych fotek - a jest naprawdę na co polować, ponadto ośrodki czy campy są położone w buszu a tam wiele pełzających ciekawskich towarzyszy - dobrze więc aby lodgie były porządne jedzenie szwedzi stół a namioty SZCZELNE i z moskitierami, warto więc zastrzec sobie to przed wyjazdem. Napewno warto Nakuru, Masai Mara, Tsavo East, Amboseli. Opowieści o taniej Afryce to mit. Pozdrawiam.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 15:29 | 08.07.2011

Zgadzam się,że tania Afryka to mit i że warto zwrócic uwagę ile osoób bedzie w aucie-bo to b.ważne ale nie od razu muszą być szwedzkie zastawione stoły i lodge dla turystek w szmaragdowych klapkach.W zupełności mi wystarczyły a też poczułem trochę smaku afryki własnie w tych namiotach gdzie miałem łazienkę i dużo miejsca a jednocześnie mogłem sobie wyjść i popatrzeć na to jak żyje afryka w tych rejonach-obok miałem mnóstwo masajskich osad więc mogłem zobaczyć choć na chwilę jak "gonią"krowy etc.W Lodge w którym się zatrzymywaliśmy na "siku"widziałem przebranych masajów w ładne czyste rzeczy,szeroko usmiechających się i serwujących drinki.Dla mnie to ściema.
Dodam,że nie jestem globtroterem a jedynie turystą mocno przywiązanym do pokojów dwuosobowych z łazienka ale akurat w tym przypadku-namioty i nasz camp z prawdziwymi masajami i życiem obok bardzo był ok:)!A szwedzki stół też mieliśmy-na świeżym powietrzu z twardą co prawda wołowiną ale zawsze coś mozna było wybrac:)No i przede wszystkim fantastycznego kierowcę,który jak nikt podjeżdzał tak blisko i w takie miejsca że naprawdę czasem aż byłem zdziwiony że mus ie chce tak starać.Szacunek:)!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl