Forum dyskusyjne


Nocleg i Istambule

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

alojz dołączył
08.06.2010

alojz 17:36 | 07.07.2011

Proszę o podpowiedź w temacie noclegu na trzy dni w Istambule. Będziemy przejazdem 03-05 sierpnia dwoma samochodami przez Istambuł i nie wiemy gdzie spać i gdzie zabezpieczyć samochody. W centrum i pieszo zwiedzać czy na peryferiach i dojazd do Sultanachmed. Jakie obecnie są ceny hosteli lub hoteli ( raczej te z poziomów średnich ) i co możemy zobaczyć za trzy dni. Pozdrawiam.


eren dołączył
08.08.2009

eren 14:44 | 08.07.2011

Proponuje noclegi w okolicy Niebieskiego Meczetu i Hagia Sophia. Dojechać najlepiej samochodem, gdzieś pod hotelem zostawiacie go i macie najważniejsze miejsca do zwiedzania na piechotę w odległości 10/15 min.
Spałam w hostelu "Sindbad'', zbiorowy pokój 15Tl od osoby, inne pokoje są trochę droższe. Warunki kiepskie, łóżka piętrowe, ciasno ,łazienki na korytarzu, w zbiorowych pokojach, 3dni da się przeżyć.Ale tam jest zatrzęsienie różnego rodzaju hoteli , w tym miejscu. Trzeba chodzić i pytać
Zobaczcie Hagia Sophia, Niebieski Meczet, Galata most nad Bosforem, Taksim jest fajny wieczorem to dzielnica za mostem , duża ulica handlowa, po której jażdżom malutkie tramwaje, bazar , wszystko na nogach zrobicie jak będziecie w okolicy Hagia Sophia.
erenStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl