Forum dyskusyjne

lipiec czy październik

kategoria podróże po świecie

d1971 dołączył
13.03.2007

d1971 09:28 | 13.03.2007

Planujemy zwidzić Kambodżę, LAos i Tajlandię. Do wyboru mamy 2 terminy:
Przełom czerwca/lipca lub września/października. Proszę o pomoc, który termin wybrać?

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 18:19 | 13.03.2007

Podróż w letnim terminie to borykanie się z monsunem, c czym pewnie nie wiedziałeś , nie należy to do przyjemności , szczególnie jeśli bedziesz z Kambodży wracał "drogą" na samolot do Bangkogu , ten odcinek czyli Siem Rap - Bangkok na terenie Kambodży bywa nie przejezdny . Ja wybieram sie w te rejony w połowie września i planuję pobyt na 3 miesiące , Jeśli zechcesz sie dołaczyć na któryś odcinek zapraszam . tramp@op.pl

d1971 dołączył
13.03.2007

d1971 08:58 | 14.03.2007

Problem tkwi w tym, że część źródeł podaje, że wrzesień październik jest najbardziej desczowy i monsunowy a część odwrotnie, poza tym podobno we wrześniu drogi w Kambodży są rozmoknięte i nieprzejzdne.
Za propozycję dzięki, jak będziemy lecieć w tym samym terminie, to będę się kontaktował. Masz już jakiś przelot nagrany?

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 09:06 | 14.03.2007

Jeszcze nie bukowałem przelotu , ledwo kilka ni temu wróciłem z tych terenów, chcę poczekać bo w drugim pólroczu ma być tanie połaczenie Londyn Bangkok , a poza tym na 3 mieiące wczeniej wystarczy zrobić rezerwację .

prastarzec dołączył
24.04.2007

prastarzec 12:34 | 24.04.2007

jedz w czerwcu, ja bylem w 2006 w tym terminie i bylo ok. deszcz pada codziennie lub co drugi dzien ale przez godzine lub dwie i to w miare o tej samej porze. poza tym jest cieply i nie przeszkadza jak czas deszczu spedzisz w kafejce. a jak juz leje to nagle i gwaltownie. super zjawisko. bylem 24 dni zwiedziwszy kambodze laos i troche tajlandii.pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl