Forum dyskusyjne


samotnie przez włochy z plecakiem kilka pytań

kategoria podróże po świecie

kraj Włochy

max1989 dołączył
10.07.2011

max1989 01:29 | 10.07.2011

Witam,

Chciałbym się poradzić bardziej doświadczonych podróżników. Pod koniec lipca czyli już za kilkanaście dni wybieram się do Włoch z nastawieniem na nocowanie pod namiotem. Moim planem jest przejechać Włochy od Bergamo po Sycylie tam przepłynąć promem ku Sardynii, Korsyka i powrót na ląd po czym powrót do Bergamo. Jest to bardzo uproszczony plan, jednak on najlepiej ukazuje sam "cel" jaki ma zostać osiągnięty na przestrzeni 2 miesięcy.

Bilety już zakupione, sprzęt jest, kasa również. Do samego wyjazdu przygotowywałem się ok. 6 miesięcy. Choć wciąż odczuwam pewne obawy przed tym co mnie czeka na miejscu. Można się naczytać o dzikich psach, skorpionach i wężach. Czy powinienem się bać tych jak i innych czynników bardziej ludzkich? Czy powinienem wiedzieć o czymś czego się nie dowiem z przewodników? stron o tematyce turystycznej? Będę wdzięczny za każdą wskazówke.

Pozdrawiam,
Artur


max1989 dołączył
10.07.2011

max1989 02:15 | 10.07.2011

+
środkiem transportu byłby autostop, a samo namiotowanie najczęściej odbywałoby się na dziko. Do samych Włoch mam wykupiony bilet dzięki któremu znajdę się w Bergamo.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl