Forum dyskusyjne

Indie Południowe

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

India17 dołączył
17.10.2008

India17 15:19 | 13.07.2011

Witam! Lece do Indii 18 sierpnia,ladujemy w Mumbaju i kierujemy sie na pd do Kerali ;) Czy ktos moze polecic miejsca w ktorych byl i ktore trzeba zobaczyc? byl ktos z Was w Murudeshwar? Opłaca sie tam byc? Kolejne moje pytanie to czeki podróżne.. brać je,bo podobno ciezko z wymiana jest... zastanawiam sie czy nie wziasc tylko gotowki... a Wy co mysliscie?
Dzieki za odp i pozdrawiam!

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 19:48 | 13.07.2011

Byliśmy w styczniu na Kerali głównie w Verkali i w kilku pobliskich miejscowościach .Verkale koniecznie trzeba zobaczyć przepiękny rajski kliff super .... co do czeków nie polecam lepiej dolary lub i karty kredytowe.
pzdr

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 07:47 | 14.07.2011

Najlepiej wziąć gotówkę i to USD. Można kartę, ale nie zawsze da się z niej skorzystać. Czeki podróżne bym sobie odpuścił.

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 13:10 | 14.07.2011

Ja w zeszłym roku miałem karty, dolary i euro. Korzystałem głównie z karty (bankomat), nie było żadnych problemów. Oczywiście trzeba pamiętać, żeby wyjąć trochę na zapas, ale dolary też masz na zapas. Euro przywiozłem do Polski, a dolary wydawałem na koniec na siłę. Wydaje mi się też, że najlepszy kurs przeliczeniowy jest z karty. W dolarach, czy euro musisz dwa razy zapłacić różnicę kursową. Z wymianą też nie ma żadnych problemów. Można też zapłacić dolarami.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl