Forum dyskusyjne


Bombaj w 3 dni - co i jak zwiedzić

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

issa88 dołączył
30.05.2011

issa88 07:22 | 15.07.2011

Witam serdecznie,
będę w Bombaju 3 dni. Czy moglibyście polecić mi jak najlepiej zaplanować zwiedzanie tego miasta? Interesują mnie raczej w miarę ekonomiczne rozwiązania, więc pociągi/autobusy do przemieszczania się jak najbardziej wchodzą w grę.
W jeden dzień chętnie odwiedziłabym jakiś park rozrywki - wodny lub wesołe miasteczko, o ile są jakieś fajne w tym mieście. Moglibyście coś polecić? Z góry bardzo dziękuję za każdą podpowiedź.


piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 07:53 | 15.07.2011

W relacjach z podróży masz fajny opis Bombaju napisany przez Luti warto przeczytać . Ja za każdym razem jak jestem w Bombaju odbywam sobie spacerek ulicą Mahatmy Gandhiego od Viktoria Terminus do bramy Indii przechodzisz obok Leopolfd Cafe na Colabie koło hotelu Taj Mahal . Potem nejlepiej Marina Drive piekna ulica wzdłuż morza .Wesołe miasteczko odpuść sobie jak chcesz innaczej spedzić dzień popłyń spod bramy Indii na wyspe elephanta (fajne pieczary i niezły spacerek ) zazdroszcze Ci
po zdrawiam
piotrStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl