Forum dyskusyjne


X Mistrzostwa Autostopowe Polska - Chorwacja

kategoria podróże po świecie

Mateusz Sepioł dołączył
22.02.2006

Mateusz Sepioł 15:22 | 14.03.2007

Serdecznie zapraszam wszystkich na X Mistrzostwa Autostopowe. Start 28 kwietnia z Gdańska. Meta w Splicie w Chorwacji. Szczegóły na www.klubprzygody.pl. 


12250 dołączył
21.06.2005

12250 16:42 | 20.03.2007

Jak organizatorzy tej imprezy zabezpieczyli się przed oszustami? Zaproponowałem koledze udział, a on od razu odparł: "Uczciwie tego nie wygrasz! Zawsze znajdzie się kilku cwaniaków, którzy dogadają się i pojadą niby-autostopem." Wystarczy, że ktoś w zamian za paliwo dowiezie ich do Cieszyna. Po kilku godzinach będą mieli ogromną przewagę.


Mateusz Sepioł dołączył
22.02.2006

Mateusz Sepioł 20:32 | 20.03.2007

tu najzwyczajniej w swiecie nie ma sensu oszukiwac. scigamy sie dla przyjemnosci. wartosc nagrod nie przekracza 100zl (ksiazka, mapa, euro26 - takie byly rok temu). paliwo z gdanska do cieszyna wyjdzie znacznie drozej. zapraszam na strone organizatorow. www.klubprzygody.pl 
tam jest forum dotyczace wyscigu.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl