Forum dyskusyjne

Indie samochodem 2008r - szukam ekip

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

h0MER dołączył
15.03.2007

h0MER 16:46 | 15.03.2007

Na 2008rok planuje wraz ze znajomym udanie sie do Indii samochodem.
Po przeglądnięciu tematów zwiazanych z Indiami zauwazylem ze wiele na ten temat nie zostalo jeszcze powiedziane. W zwiazku z tym licze na jakiekolwiek wskazówki.

Licze na zgłoszenia osób z całej Polski chętnych do takowego wyjazdu.
Niewykluczone ze w tym celu powstanie specjalna strona internetowa.
Ma to być wielka przygoda! :)

jakie są ceny paliw po drodze? gdzie najlepiej tankowac? zapraszam do dyskusji.

andreo dołączył
08.01.2007

andreo 08:54 | 16.03.2007

hei, biorąc pod uwagę natężenie ruchu, ruch lewostronny i panującą zasadę, która jest tylko jedna,(nie ma żadnych zasad :-))uzbroić się trzeba w dobry klakson, to podstawa, i oczywiście trzeba się liczyć z samochodem, ale pomysł ciekawy!:-)

Jack_Daniels67 dołączył
27.05.2006

Jack_Daniels67 04:01 | 17.03.2007

Do tego nalezy dodac np. ze wjezdzajacy na rondo ma pierwszenstwo, normalnoscia jest jazda pod prad i wyprzedzanie na czwartego. Nie wiem jak jest w Indiach ale wiem, ze w wielu krajach azji obcokrajowiec legalnie nie moze prowadzic pojazd mechaniczny, ale wiemy jak jest naprawde. Jazda samochodem po Indiach jest niezapomnianym przezyciem, POLECAM!

Nina32 dołączył
18.03.2007

Nina32 19:27 | 18.03.2007

czesc,
a gdzie się konkretnie wybieracie ? niedawno wróciłam z Indii , fakt jest taki że na drodze nie panują żadne zasady, poza używaniem klaksonu; jak to mówi moja przyjaciółka mieszkająca tam na stałe: jedziesz i wyprzedzasz ... jak w grze :))

h0MER dołączył
15.03.2007

h0MER 23:30 | 18.03.2007

nigdy tam jeszcze nie bylem wiec niewykluczone ze bedzie sie wszystko klarowalo podczas jazdy. niemniej jednak w miare mozliwosci czasowych bede zbieral potrzebne informacje na temat Indii by wyznaczyc szkic wedrówki

izabella_70 dołączył
25.10.2005

izabella_70 14:14 | 07.04.2008

Też planuję wyjazd do Indii autem,na pazdziernik drogą poludniową .Wszystkie watki tematu są na temat jak się jezdzi w Indiach,a nie jak do nich dojechać.Czy moze orietuje sie ktos odnosnie kaucji za samochod.

vulpes dołączył
13.08.2007

vulpes 18:59 | 07.04.2008

Hej ! Mam nadzieję ,że się nad tym dobrze zastanowiłeś. W Indiach poza ruchem lewostronnym ( w zasadzie), trzeba mieć oczy dookoła głowy,zelazne nerwy,HAMULCE i przedewszystkim klakson.Jazda tam n ie ma nic wspólnego z jakimkolwiek krajem europejskim- więc to przemyśl.
Jeśli nadal chcesz zginąć :))) to najlepiej na taka wyprawę auto terenowe bo drogi tam są lekko mówiąc kiepskie.
Trochę Ci się dziwię,że chcesz marnować czas na stanie w korkach i walkę o zycie na trasie zamiast miło i przyjemnie jechać sobie pociągiem( co samo w sobie jest przeżyciem)- na pewno lepiej poczujesz smak Indii :))
Aha- niech Sziva wszechmogący nad Tobą czuwa, jesli przez nieuwagę potrącisz jedną z mnóstwa świętych krów, to już może byc baaardzo grożne.
przemysl to i mimo wszystko powodzenia!! Michał

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 14:47 | 08.04.2008

Witam HOMER, wysłałam ci maila! Chętnie pomogę. pozdrawiam.Ewa

h0MER dołączył
15.03.2007

h0MER 15:49 | 08.04.2008

dziekuje ewo :) odpisalem
a tak na marginesie to Indie narazie odpuscilismy. Na tapecie cos innego ale teraz sie juz tak nie wypuszcze z postem dopuki nie pocznę powazniejszych kroków co do wyjazdu. Ten będzie bardziej realny.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl