Forum dyskusyjne

erlendi dołączył
30.05.2011

erlendi 16:26 | 21.07.2011

A dlaczego ukrywa się pod odsyłaczem w stylu "affiliate"? Swoją drogą uważam, że dużo uniwersalniejsza jest strona: www.whichairline.pl/ 

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 20:48 | 22.07.2011

To podaj bezposredni link do strony. Ja takich adresow z gory nie otwieram.

artem dołączył
26.07.2011

artem 16:55 | 26.08.2011

hmmm, ta jest lepsza naprawdę www.okeytravel.pl/  . do tego mozesz spytac fachowca o porade. wyszukuje nie tylko tanie, te drozsze rownież. powiedzmy dla kazdego cos milego :)

maffin dołączył
18.04.2011

maffin 09:44 | 05.09.2011

Cześć, to ja ze swojej strony polecę lostravelos.com/.  Znajdziesz tam wyszukiwarkę lotów oraz oferty hoteli.

Thedreamer dołączył
18.01.2012

Thedreamer 11:16 | 18.01.2012

Ja bardzo sobie chwalę whynotfly.pl, już sprawdzony portal, wyszukuje tam zazwyczaj tanich lotów, często bywam w Barcelonie służbowo, ale mają też standardowe, droższe przeloty. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od razu.

timo dołączył
26.01.2012

timo 18:52 | 26.01.2012

Thedreamer: właśnie mnie interesuje barcelona jakoś na łikend majowy. Można tam już coś w tym kierunku działać – na tym portalu co proponujesz. Jakie ceny są wg ciebie OK. Na jakie warto się skusić?

Joaska25 dołączył
16.02.2012

Joaska25 15:17 | 16.02.2012

@ Thedreamer - ja też z nich skorzystałam ostatnio, jak do Pragi leciałam. Łatwo, szybko i wygodnie. Ubezpieczenie od razu, a i duży plus za info turystyczne na stronie, poradnik, atrakcje i blog. Szkoda, ze nie mają strony też w wersji angielskiej, bo wtedy mój chłopak też mógłby skorzystać.

Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 13:37 | 24.05.2012

Może z czasem wprowadza również strone po angielsku, w końcu trzeba nastawić się też na klientów zza granicy. Sam jeszcze nie korzystałem,ale jeżeli to zrobie to na pewno dam znać na forum.

Mexicanqa dołączył
20.04.2012

Mexicanqa 12:37 | 05.09.2012

Ja zawsze rezerwuje na www.wyszukiwarka-lotow.pl/  . Bardzo przyjemna i prosta w użyciu wyszukiwarka :) do tego odprawa online i najtańsze bilety - wszystko w jednym miejscu!

jaco dołączył
13.05.2008

jaco 20:00 | 05.09.2012

to jak tak sobie już polecamy to ja też lubię skyscanner.pl/  gdzie mamy opcje wyboru całego miesiąca a nawet roku a nie +- kilka dni i możemy w łatwy sposób zobaczyć co i jak najtaniej wychodzi :) . Nieraz zaglądam na www.alle-last-minute-reisen.de  nie jest to wyszukiwarka ale kilka znalazłem fajne ceny przelotu wraz z transferem z lotniska i jednym do trzech noclegów w jakimś hotelu.Pozdrowionka

TheOneHostel_pl dołączył
27.08.2012

TheOneHostel_pl 10:32 | 07.12.2012

Dzięki za przydatne adresy,an pewno wiele osób będących na forum skorzysta z nich. Tak poza tym to właśnie tutaj,na forum należy zacząć poszukiwania,ponieważ można znaleźć kilka bardzo fajnych i dobrych miejsc noclegowych.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl