Forum dyskusyjne

Jukatan we wrześniu

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

kornel7 dołączył
20.07.2011

kornel7 06:31 | 20.07.2011

Czy ktoś był we wrzesniu na Jukatanie? Wybieram się tam , a dowiedziałem się , ze wrzesien to nie najlepszy termin ze wzgledu na porę deszczową...niestety mogę polecieć tylko w 2-giej połowie września.. prosze o kilka uwag na temat pogody /;- temperatury , wilgotność , opady / ......

iba4 dołączył
06.01.2010

iba4 09:03 | 20.07.2011

Ja byłem na początku pażdziernika w zeszłym roku i było ok. na dwa tgodnie jedna popołudniowa burza i deszczowy poranek

AdriG dołączył
13.07.2011

AdriG 16:09 | 21.07.2011

Bylam na Jukatanie w drugiej polowie wrzesnia, pogoda byla super i ceny przystepne. Pora deszszowa wygla tam tak, ze nagle nadciaga deszcz, leje mocno pare minut i zaraz po tym wychodzi znow slonce. W hotelach proponuje sie targowac, bo mozna zbic sporo cene, jak nie maja turystow. Lepiej placic gotowka niz karta kredytowa, bo czesto hotele pobieraja sobie prowizje. Pozdrawiam

paulinapietrzyk dołączył
04.09.2011

paulinapietrzyk 22:54 | 04.09.2011

hej! mieszkam w tulum. gdybys miala jakies problemy lub pytania sluze pomoca. czasem trudno o polskiego rezydenta wiec w razie czego jestem na miejscu:) oczywiscie zapraszam do tulum i okolic. jest bardzo przystepny cenowo, szczegolnie wypoczynek na wlasna reke:) pogoda? jest baardzo goraco. czasem wrecz z utesknieniem czekamy na deszcz. nie ma sie co martwic. tutaj deszcze co prawda sa i to takie ulewy ze suchej nitki nie zostawia na tobie, ale przechodza( dokladnie bo trwaja 10-15min:) ) zwykle rano, a cale poludnie i wieczor jest pieknie. poza tym nie wplywaja na temperature powietrza.... wiec milego wypoczynku. kontakt do mnie: tulumhomechef@gmail.com pozdrawiam

karolkarol150 dołączył
08.10.2013

karolkarol150 14:29 | 08.10.2013

Również rekomenduje szczegolnie osobom z okolic poznania przez biuro podróży poznań www.travelstyle.pl/  piekne widoki i niezapomniana wyprawa

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl