Forum dyskusyjne


DOOKOŁA SERCA AFRYKI

kategoria podróże po świecie

Kalmar dołączył
20.07.2011

Kalmar 12:56 | 20.07.2011

Witam wszystkich:)

Razem z moim chłopakiem bierzemy udział w konkursie na podróżniczy biznesplan, którego nagrodą jest sfinansowanie projektu.
W pierwszym etapie najważniejsze są głosy ludzi, o które bardzo serdecznie chcielibyśmy prosić. Aby zagłosować należy wejść na stronę podrozeing.pl/ranki​ng/podroz/?id=72  i kliknąć "DOBRE" (pod liczbą głosów) System nie zawsze odnotowuje głos, dlatego najlepiej sprawdzić czy głos został policzony klikając "DOBRE" jeszcze raz (jeśli poprawnie oddano głos pojawia się informacja w wyskakującym okienku z tekstem "oddałeś już głos na te podróż").
Dzięki Waszym głosom być może uda nam się zrealizować podróż naszych marzeń, dlatego będziemy za nie bardzo wdzięczni. :)
Co istotne głosy można oddawać już tylko dziś do 24:00!

Krótko o nas: mamy po 21 lat, od pewnego czasu pasjonują nas podróże, nasz dotychczasowy dorobek podróżniczy nie jest jeszcze zbyt wielki (Europa zachodnia i południowo-wschodnia, Turcja, Maroko), ale mamy nadzieję realizować kolejne plany, które rodzą się w naszych głowach. Plan podróży DOOKOŁA SERCA AFRYKI w skrócie zakłada objechanie największego z jezior Afryki - Jeziora Wiktorii. Trasa obejmuje Ugandę, Rwandę, Burundi, Tanzanię oraz Kenię. Szczegółowy plan podróży również znajdziecie pod linkiem podrozeing.pl/ranki​ng/podroz/?id=72  Nawet jeśli nie zechcecie oddać głosu na nasz projekt to zachęcamy przynajmniej do zapoznania się z planem podróży, nam wydaje się bardzo interesujący.

Dziękujemy za oddane głosy, a także za samo poświęcenie uwagi naszemu projektowi.

podrozeing.pl/ranki​ng/podroz/?id=72 

Pozdrawiamy,
Dominika i Jacek



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl