Forum dyskusyjne

Jak załatwic wize

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

adi1106 dołączył
02.04.2011

adi1106 15:06 | 23.07.2011

Na poczatku listopada planuje wyjazd do Indii ale mam zamiar zwiedzic całe region Azji pld-wsch.tyle ze nie wiem jak załatwic sprawe z wizami. Żeby dostac wize do Indii potrzebny takze bilet powrotny, podobnie z Tajlandia. Tyle że ja plaznowałem zwiedzic Indie nastepnie droga ladowa udac sie do Nepalu, stamtad samolotem do Tajlandii, a z Tajalndii prawdopodonie do Birmy no i pozniej cała reszta, mam na mysli Kambodzę, Laos, Wietnam.
Jesli ktos ma jakis pomysł to bede bardzo wdzięczny.A moze tez ktoś sie wybiera w tamte okolice w podobnym terminie.
Pozdrawiam

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 07:12 | 24.07.2011

Dołącz do wniosku bilet Nepal - Tajlandia. Wiele osób leci do Indii, a wraca z Nepalu, więc w konsulacie nie powinni być zdziwieni. Pamiętaj, wiza jest ważna od momentu wydania, więc złóż aplikacje we właściwym momencie. Ponadto jako otrzymasz wizę, to dokładnie sprawdź daty, czy wszystko jest tak jak planowałeś.

szkot dołączył
01.06.2006

szkot 10:59 | 24.07.2011

Byłem kiedyśw podobnej sytuacji i zrobiłem tak: wszedłem na www.expedia.com  i zrobiłem rezerwację biletu, ale nie dokonałem żadnej płatności. Wydrukowałem tą rezerwację i przeszło! Oczywiście nie musi to być Expedia, jest wiele takich stron.
O przygodzie z wizą napisałem tu:
www.mariusztravel.com/podroze/ostatnie113.php 

Powodzenia!

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 18:08 | 01.08.2011

Proponuje ze zarezerwujesz bilet Indie - Nepal zeby miec swiadectwo ze z Indii wyjedziesz i potem powrotny z Tajlandii zeby miec swiadectwo ze wyjedziesz z Tajlandii. Wize do Tajlandii i mozesz dostac na granicy i wtedy pokazac bilet powrotny. Bardzo dziwne bo nie pamietam zeby mnie w ambasadzie Indii pytali wogole o powrotny bilet. Nawet napisali zeby nie rezerwowac az do otrzymania wizy. Napewno na wjezdzie do Indii sobie zycza dowod.

ponizej przydatny link do wiz dla Polakow;-)
en.wikipedia.org/wiki/Visa_requirements_for_Polish_citizens 

turystka70 dołączył
25.11.2006

turystka70 19:23 | 08.08.2011

Najlepszy pomysł to właśnie wydrukować bilety i nie opłacać, ja też tak robiłam wielokrotnie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl