Forum dyskusyjne


przeprowadzka

kategoria inne

kraj WĘgry

Ritchie58 dołączył
04.08.2011

Ritchie58 19:52 | 04.08.2011

Witam wszystkich !Od jakiegoś czasu "chodzi" mi pogłowie pomysł przeprowadzki na emeryturę ( za 5 lat) na Węgry.Ceny domów jak na nasze warunki są naprawdę kuszące.Za 30-50.000 euro można kupić ładny murowany dom , do tego 2-5.000 m.kw ogrodu-sadu , niezły klimat , a i ceny chyba też nie najgorsze . Razem z żoną będziemy mieli ok. 3.ooo zł/m-c. Co o tym myślicie ?Może to głupi pomysł, a może coś w tym jest ? Dzięki za wszystkie opinię , zarówno te pozytywne jak i te , które uznają ten pomysł za wyjątkowo nietrafiony. Może parę zdań o cenach , kosztach utrzymania , itp. Pozdrowienia dla wszystkich amatorów Balatonu i węgierskiego gulaszu.


Ritchie58 dołączył
04.08.2011

Ritchie58 11:11 | 12.09.2011

Witam wszystkich ! Minęło już trochę czasu od umieszczenia mojego wątku , a tu mówiąc żargonem młodzieżowym "zero" komentarzy .Prawie 200 odsłon i nic .Może znajdzie się kilka osób , które ocenią mój pomysł .Dzięki i pozdrowienia dla wszystkich


Podobne wątki inne WĘGRY


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl