Forum dyskusyjne


GlobAdmin Zmiany w Galerii Zdjec

kategoria uwagi do forum i serwisu

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:53 | 15.08.2011

Witam

Maly lifting wakacyjny w galerii
1) Zdjecia pionowe nie sa juz znieksztalcane, ale kadrowane. W naszej ocenie wyglada lepiej. Dotyczy nowo dodawanych zdjec. Wiemy, wiemy, czasem cos automat przytnie, ale w naszej ocenie jest to najbardziej kompromisowe rozwiazanie

2) TOP 30 na stronie glownej. Wprowadzono podobnie jak w TOP 100 element sortujacy zwiazany z liczba ocen. Dotychczas byl losowy i stad czasem pojawialy sie tam przypadkowe zdjecia np z 3 ocenami. Algorytm sprawdzil sie przy zdjeciach TOP100, wiec powinien "dac rade" takze tutaj.

Pozdrawiam

GlobAdmin


akras dołączył
03.07.2010

akras 23:44 | 15.08.2011

A ja mam aktualnie inną sprawę. Jak to jest możliwe, że twórca zdjęcia ma możliwość dodać swoje własne zdjęcie do ulubionych??? Toż to ewidentna żenada! Pozdrawiam


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:01 | 16.08.2011

WItam

Uważam, że nie ma w tym nic żenującego. Nie wpływa to w znaczący sposób na żaden z elementów serwisu, takich jak ocena, czy jakość prezentowanych materiałów.

Dziękuję za informację.

GlobAdminStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl