Forum dyskusyjne


savoir vivre czyli jak zachować dobre maniery w Tajlandii

kategoria podróże po świecie

askapat dołączył
02.08.2011

askapat 23:06 | 15.08.2011

Moglibyście udzielić parę wskazówek jak poprawnie zachować się w kulturze tajskiej? Chodzi o powitania, pożegnania, zapoznanie nowej osoby, zachowanie w świątyniach, targowanie przy zakupach, sposób jedzenia itp. Czy Tajowie to ludzie chętnie nawiązujący kontakty czy raczej mili tylko z pozoru? A może ktoś z was miał przypadek złego potraktowania albo odwrotnie, źle się zachował w stosunku do nich? Czy jest coś co mogłoby ich obrazić lub rozgniewać? Z góry dziękuję za wszelkie porady i sugestie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl