Forum dyskusyjne

I need an advice from those who live there

kategoria podróże po świecie

Agnieszka Polewka dołączył
16.08.2011

Agnieszka Polewka 17:12 | 16.08.2011

Moi Drodzy

Mieszkam od 5 lat w Londynie i pracuje w Human Resources i mysle, ze czas na mnie aby przeniesc sie gdzies indziej, a glownie chodzi mi po glowie Azja, szczegolnie Singapur.

Probuje sie zorietnowac w sprawach wizy aby moc tam pracowac i jakos nie moge znalezc konkretnej informacji w tej sprawie.

Czy moze ktos mi doradzic jak to wyglada, wiec ze mozna wjechac do kraju na wizie turystycznej do 90 di, czy bedac tam mozna sie starac o pracownicza czy bezwglednie trzeba to zalatwic przed?

Staram sie znalezc tam prace ale zastanaiwam sie czy nie byloby mi latwiej gdybym juz tam byla?

Powiem tak, musze tam wyjechac i konieczie potzrebuje Waszych rad :)

xxx
Agnes

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 17:30 | 16.08.2011

super wybor;-) miejsce jest przepiekne choc jesli chodzi o prace to ludzie narzekaja na dlugie godziny pracy (taka kultura). Nie znam nikogo kto by na wlasna reke wyjechal jedynie osoby ktore przenosily sie z firmy w UK. Radze zadzwonic do naszej ambasady/konsulatu w Singapurze i napewno doradza;-) Podejrzewam jednak ze nalezy to miec zalatwione przed tak jak w innych krajach Azji (ja pracowalam w Indiach i musialam miec specjalna wize na to). Pozdrawiam i powodzenia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl